Хмельницький виконком вирішив надати одноразову грошову допомогу чорнобильцям з метою вшанування мужності, самовідданості і високого професіоналізму, а також у зв’язку із відзначенням 14 грудня Дня вшанування ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи.
Для поліпшення соціального захисту учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС грошову допомогу нададуть ліквідаторам II-III категорій - мешканцям міста Хмельницького, в розмірі 1000 гривень.
Виплата допомоги проводиться до 14 грудня 2016 року.
Кошти отримають всі 483 «ліквідатора» II-III категорій.
Отримати грошову допомогу можна звернувшись на свої поштові відділення, за місцем проживання учасників ліквідації наслідків аварії.
Також в міській раді повідомляють, що усі 375 хмельничан-«ліквідаторів» І категорії уже отримали по 1 тисячі гривень допомоги з міського бюджету, яка була виплачена до 26 квітня 2016 року.