У Хмельницькому відбудеться допрем’єрний показ українського фільму «Червоний»

20 серпня 2017 року в кінотеатрі ім. Т. Шевченка (вул. Проскурівська, 40) о 17:15 год відбудеться допрем’єрний показ гостросюжетного історичного кінофільму «Червоний».

Цим показом продовжується всеукраїнський промотур «Червоного», який розпочався 3 серпня 2017 року урочистою презентацією кліпу пісні "Ой у лузі червона калина" гурту "Гайдамаки" разом з Тонею Матвієнко створеного на основі кінематографічного матеріалу фільму «Червоний». Промотур охоплює 24 міста в усіх куточках України.

У Хмельницький представляти фільм приїдуть автор сценарію фільму Андрій Кокотюха, режисер Заза Буадзе, виконавець головної ролі актор Микола Береза  та інші члени знімальної групи.

Загальнонаціональну прем’єру фільму українські глядачі побачать на День Незалежності, 24 серпня 2017 року.

Про фільм:
Роман «Червоний» отримав відзнаку Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» як «Кращий історико-патріотичний твір». За чотири роки роман «Червоний» витримав 8 видань.Зйомки «Червоного» проходили у Кривому Розі. Група побудувала два унікальних об’єкти – концтабір неподалік урвища «Провал СРСР» та шахту – каторгу на місці справжньої Кочубеївської шахти, яку не використовували з 1917 року. Тепер ці об`єкти стали частиною екскурсійного туристичного маршруту і дуже цікавлять мешканців та гостей Кривого Рогу. Сюжет стрічки розповідає про героя, який бореться за ідеали вільної України в умовах протистояння ворожому тоталітарному режиму.1947 рік. До сталінських таборів потрапляє воїн УПА Данило Червоний, де мусить пройти крізь пекло і нелюдські умови каторги, переслідування  кримінальних ватажків, підлість, зраду  і відчай. Кілька рівнів сюжетних ліній формують багатовимірний світ життя героїв, в якому є місце навіть коханню. У страшній м’ясорубці гине чимало прихильників сталінського режиму та борців за незалежну Україну. Однак, попри нездоланні випробування, перемагає надія. Данило знаходить в собі сили протистояти репресіям начальника табору і робить відчайдушну спробу вирватися на волю, піднявши перше повстання у таборі. Ув'язнені за колючим дротом раптом стають символами перемоги.