Звичайний понеділок 26 листопада може стати долесним у історії нашої держави. Вперше за 27 років існування в Україні можуть ввести воєнний стан. Що знають про нього та яке відношення до таких дій влади у заклопотаних буденними справами хмельничан дізнавався журналіст 0382.ua.
Половина спроб опитування завершилась відмовою. Люди не хотіли відповідати на політичні питання. З десятка студентів хоч щось про ситуацію в керченській протоці знають лише двоє. Проте дехто все ж поділився своїми думками на рахунок цього питання.
Юрій, 43 роки. — Воєнний стан — це обмеження, наприклад введення комендантської години, можуть забрати машину на фронт, мобілізація. Це правильна реакція влади, але такі рішення потрібно було приймати ще 4 роки тому.
Людмила, 70 років. — Я знаю, що можуть ввести комендантську годину. Але як казали ЗМІ банки та підприємства будуть працювати. Пообіцяли, що мобілізації не буде. Ще в 14-ому році потрібно було це робити. Політики самі не знають, що їм робити. В нас вже забрали більше ніж кораблі в морі.
Владислав, 18 років. — Не можна проводити вибори, певно це просто відстрочка президентом початку виборів. Чотири роки йде війна, а воєнний стан не оголошували.
Марина, 24 роки. Читала, що воєнний стан вводять аби забезпечити збереження кордону. Нічого, що обмежить права та свободи не має бути. Не знаю чи це є правильне рішення влади, але ж реагувати якось маєм, не так як в було раніше.
Читайте також: Ймовірно, що сьогодні Верховна Рада затвердить впровадження воєнного стану.