До 1000 доларів в місяць: як хмельничанам заробити великі гроші вдома

З розвитком інтернету з'являється більше можливостей, які можна використовувати в цілях заробітку грошей, але не всі знають як. 0382 підібрав для вас варіанти незвичайних, але ефективних підробітків.

1. Продаж книг на Amazon

Ви можете заробляти на продажі книг, які навіть не доведеться писати. Як? Детально про це розповідається в матеріалі на Yakaboo "Люди завжди хочуть їсти, худнути, ставати здоровішими й заробляти: які книги купують американці і скільки вони на це витрачають". Коротко можна описати цю схему заробітку так:

  • Визначитися з темою, яка повинна бути актуальною. Для цього потрібно стежити за світовими тенденціями, читати закордонні блоги, новини. Можна заходити на міжнародні сайти продажів, такі як Amazon, дивитися на найбільш продавані книги та читати відгуки покупців про них, щоб знати, на які моменти вони звертають уваги, що продається краще.
  • Після того, як ви визначилися з темою, потрібно скласти план книги і короткий зміст, про що вона буде і як ви її бачите.
  • Потім на сайтах фрілансу ви шукаєте райтера, який і напише вам книгу. Шукати потрібно без поспіху, торгуватися і добре придивлятися до кандидата. Обов'язково читайте відгуки про попередні роботи автора. Райтери обробляють вже існуючу інформацію з тієї теми у структурі, які ви йому запропонували. Замість його імені можна використовувати псевдонім.
  • Отриманий текст відправляєте редактору, якого теж можна знайти на біржі фрілансерів.
  • Шукаєте дизайнера, який оформить вам обкладинку, і все, готову книгу виставляєте на американський ринок.

Такий варіант заробітку приносить герою вищевказаної статті максимум 800 доларів в місяць на одну книжку.

Це не означає, що потрібно намагатися повторити шлях автора та шукати копірайтера для нової книги. Ця історія може служити прикладом того, що на будь-якій ідеї, яка грамотно оформлена, можна заробляти гроші. Головне знати, що сьогодні в світі актуально, і вірити в себе.

2. Продаж фотографій на фотостоках

Фото, зроблені на професійну техніку, хороший фотоапарат, можна завантажувати на масштабні фотостоки, такі як: iStockphoto, Shutterstock, Fotolia, Dreamstime. Фотостік - це сервіс, на якому різні компанії, організації купують право на використання ваших фотографій. Для того, щоб почати заробляти на своїх фото, потрібно укласти договір з сайтом, а якщо простішими словами - зареєструватися і погодитися з умовами користування.

Щоб отримувати прибуток від фотографій, зроблених на телефон, можна завантажити на телефон програми-фотостоки, такі як Snapwire, Clashot, Scoopshot і Foap. Зазвичай, в таких додатках розміщуються конкурси і завдання, з описами фото, яке потрібно зробити за певний час. Найкраще фото замовники купують.

На фотостоках зазвичай є два види продажів: повна і ексклюзивна. При повному продажу ви можете продавати одне фото нескінченну кількість разів, а при ексклюзивної тільки один раз, але за велику ціну.

Подібний вид заробітку може приносити близько 1000 доларів на місяць при хорошій наповнюваності своєї бази на фотостоці. Важливо робити унікальні фото хорошої якості, так як співробітники стоку перевіряють кожен кадр.

3. Дропшиппінг - що це і як на ньому заробити?

Дропшиппінг - це посередництво, якщо пояснювати простими словами. Ви знаходите виробників, постачальників товарів, які безпосередньо продають свою продукцію за гуртовою ціною, а перепродуєте її ви вже зі своєю націнкою. Важливим етапом є створення інтернет-магазину, також можна робити сторінки і групи в соціальних мережах. Варто пам'ятати про те, що інтернет-магазинів зараз багато, тому потрібно добре продумувати його оформлення і просування. Коли людина хоче купити певний товар, ви оформляєте у постачальника замовлення відразу на адресу покупця, оплачуєте гуртову ціну, а собі забираєте націнку. Постачальник відправляє замовлення безпосередньо замовнику, ваша участь тут не потрібна.

Тут є свої ризики: ви можете володіти не всією інформацією про товари виробника, а значить представляти її на сайті не зовсім правильно, ви не можете простежити за станом продукції на складах і за тим, як її доставляють.

В цілому, якщо ви готові цим займатися, то це хороший спосіб заробити без грошових вкладень.

4. Привіт, Китай!

Ця система не нова і вже давно випробувана, але це і добре, тому що ми бачимо, що вона працює.

На таких сайтах, як AliExpress.com, alibaba.com, Banggood, BuyInCoins, Gearbest асортимент товарів дуже великий — від прикрас і побутових товарів до техніки, ціни за нашими мірками низькі. Доставка безкоштовна, але довга: від 2-х тижнів до 2-х місяців.

Для початку можна "намацати" аудиторію і виставити кілька різних товарів на сервісі оголошень, не купуючи їх заздалегідь. Це робиться для того, щоб зрозуміти, яка позиція цікава людям найбільше. Після того, як ви визначитеся з видом товару, можна закупити невелику партію і вже перепродувати за вищою ціною на сайтах оголошень. Також не варто забувати і про соціальні мережі, а коли справи підуть вгору — про створення власного сайту.

Важливо робити унікальний опис товару та якісні фото, оскільки на "живі" знімки товару покупці прийдуть швидше.

5. Інтернет - наше все!

Якщо ви вмієте говорити на камеру, красиво писати або робити круті фото, то цей спосіб заробітку якраз для вас. Блогери заробляють мільйони гривень на одній лише рекламі, попередньо "розкрутивши" свій аккаунт в соціальних мережах і домігшись декількох тисяч передплатників.

Якщо у вас виходить знімати смішні відео або є для них оригінальні ідеї, починайте знімати Вайни. Вайн - короткий відеоролик про смішних життєвих ситуаціях, побутові проблеми, відносинах, який розміщують в Instagram і Youtube. Чим більше переглядів, тим більша ймовірність отримати замовлення на рекламу в наступному ролику. Якщо ви добре розбираєтеся в певній темі (кулінарії, дієтології, спорті і т.д.), починайте вести власний інформаційний блог, як письмовий, так і в формі відео, дивлячись у чому ви відчуваєте себе впевненіше. Щоб записувати відео, бажано мати хорошу апаратуру, світлий фон і відсутність гучних перешкод. Пишіть на теми, які завжди актуальні, і тоді на ваш блог знайдеться свій читач. Знову ж таки, чим більше живих передплатників, тим більша ймовірність заробити на рекламі.

Коли ваша аудиторія досягне певної позначки, ви можете рекламувати різні товари на своїй сторінці або в своєму блозі, отримуючи за це гроші.

6. Віртуальний асистент

В Україні такий вид діяльності тільки починає розвиватися, але ось в зарубіжних країнах він вже давно користується популярністю. Багато бізнесменів, підприємців, керівників підприємств і інтернет-магазинів цінують свій робочий час, і такі завдання, як бронювання квитків, готелів, робота з документацією, ведення сайтів, вони готові перекласти на іншу людину. Головне те, що при знанні мови, хоча б англійської, і володіючи такими якостями, як відповідальність, уважність і багатозадачність, цілком можливо отримати роботу віртуального асистента. Найприємніше, оплата здійснюється у валюті і за міжнародними стандартами. Знаходити їх можна на сайтах з фрілансом і звичайних платформах пошуку роботи.

7. Можна продавати людський інтелект

Amazon Mechanical Turk - це інтернет-платформа, на якій різні компанії або підприємці шукають людей для виконання механічної роботи, яку комп'ютери поки робити не можуть. Ви будете виконувати найрізноманітніші доручення, від вибору кращих фотографій та перевірки телефонних номерів до оцінки результатів пошуку. Гроші ви будете заробляти невеликі, приблизно близько 2-3 долари за годину роботи.

Сайт англійською мовою, тому його знання буде перевагою.