Правила життя чесного політика - Олександра Буханевича

Чесним бути важко: правила життя Олександра Буханевича  

Життя – це щоденний вибір. Ми можемо щось робити або не робити, приймати вірні чи невірні рішення, упускати шанси або навпаки, використовувати будь-яку можливість. І саме з цих маленьких або великих кроків складається наше життя. Чому одного ми називаємо чесною людиною, а хтось назавжди остається в «чорному» списку? Мабуть, таке ставлення є результатом щоденних виборів, з якими доводиться стикатися, та саме від прийнятих рішень залежить відповідь на головне питання – хто ти є насправді.   

 Молодий політик  

Більш ніж десять років тому на політичну арену вийшов молодий та амбіційний управлінець Олександр Буханевич, сучасний кандидат в депутати по 189-му виборчому округу, що на Хмельниччині. На початку 2010 року він став наймолодшим в історії незалежної України голови облдержадміністрації. Його називали губернатором з потужним потенціалом, але з приходом нової влади Януковича, Буханевич повертається до викладацької діяльності. Зараз Олександр готовий повернутися в політику. 

Його передвиборча агітація формується з напрацьованого роками позитивного іміджу, де не має місця хабарам, підкупу та обману. Так, за ним не стоїть великих грошей, але є вагомі принципи та правила, що незмінні. 

 Правила життя  

Чому Олександр Буханевич відчуває себе впевненим на політичному полі? Мабуть тому, що саме завдяки власним правилам життя та принципам зберіг ім`я чесної людини. Вони досить прості, але далися важко… 

Бути вірним. Так, це одна з важливіших речей, бо бути вірним собі, своїй сім`ї, своїм принципам – важка справа. В житті багато спокус, вони на кожному кроці і тільки від власного бажання залежить, ким бути – чесним та принциповим, або вибрати більш легкий шлях. 

 Вчитися кожен день. Отримувати нові знання – це не тільки читати книги. Будь-яка наша дія веде до знань, навіть коли ви йдете до кінотеатру або зустрічаєтеся с друзями. Не треба недооцінювати свою спроможність вчитися та долучатися до знань. Просто відкрийте себе до всього нового і не кажіть, що це нецікаво. Наш світ повний чудових подій, цікавої та корисної інформації, нових вражень. 

Бути готовим до діалогу. Компроміс та дипломатія – важливі інструменти будь-якої людини, не тільки політика. Коли людина може об`єднати на власній кухні всіх членів родини, примирити та почути кожного, створивши справжню дружну сім`ю, то він зможе впоратися і з управлянням державою. Звучить як жарт, але перші навички керування приходять з власної родини. Спочатку наведіть порядок вдома, прийдіть до згоди та компромісів, потім вже випробуйте свої сили на керівничих посадах.   

Приборкання амбіції. Життя показує, що без амбіцій людина навряд чи досягне чогось вагомого. Але, якщо втратити контроль, власна амбіційність може стати вадою. Тому треба вміти контролювати та чітко дозувати таку важливу річ, як бажання досягти успіху. Бо ціна може бути непомірною. Тож, треба вміти програвати та вчасно зупинятися, щоб наступний крок був більш зваженим та продуманий. 

Допоможуть ці принципи Олександру Буханевичу на виборах 2019 року чи ні – дізнаємося вже незабаром, але, здається, будь який результат  не стане перешкодою на шляху цієї людини.