У районі відповідальності Хмельницького військового госпіталю, а це вся Хмельницька область, крім Старокостянтинівського району, де є свій військовий медзаклад, щеплення від коронавірусної інфекції вже зробили понад 15 тис. військовослужбовців та працівників Збройних Сил України.
‒ Вакцинація триває. Станом на ранок 28 жовтня двома дозами щеплено майже 7,5 тис. штатної чисельності військових частин та установ, ще понад 8000 чекають на ревакцинацію після першого щеплення, ‒ повідомив начальник госпіталю полковник медичної служби Сергій Мельник.
Він також додав, що є чимало військових колективів, де відсоток вакцинованого особового складу близький до максимального. Приміром у ракетній бригаді «Свята Варвара» ‒ 98%, 8-й окремий полк спеціального призначення ССО ЗСУ – 96% тощо, медичний персонал самого шпиталю вакцинований на 97%. Решта особового складу в цих військових частинах не зробили щеплення виключно через наявність у них медичних протипоказань до вакцинації або це вагітні чи молоді мами, які ще годують своїх дітей грудним молоком.