На майдані біля кінотеатру імені Т. Шевченка розгорнуто виставку фотографій «Сила тилу». Це майже 30 фотографій 5-ти авторів, які закарбували моменти допомоги хмельничан вимушеним переселенцям — зустрічі евакуаційних потягів, плетіння маскувальних сіток, передачу гуманітарної допомоги і не лише. До експозиції увійшли фотографії Дмитра Баранова (Київ), Романа Рудакова (Київ), Максима Голобородька (Горлівка/Київ), Віктора Федотова (Хмельницький), Василя Шепелли (Хмельницький). Організатор: Управління культури і туризму Хмельницької міської ради. Куратори: Алла Собко та Ксенія Косюк. Переглянути фотовиставку можна буде упродовж двох тижнів.
Ніхто з нас не вмів жити у війні до 24 лютого 2022 року… З перших днів повномасштабної війни ми згуртувалися і робили кожен хто що може і вміє.
Тисячі відважних пішли захищати країну, тисячі цивільних виїжджали зі своїх домівок, рятуючи життя, тисячі нас згуртувалися, щоб допомагати і першим і другим. Хмельницький став і тилом, і точкою на карті евакуації в безпеку.
Вокзали перетворилися на хаби для вимушено переміщених осіб. Кінотеатри, музеї, театри, філармонія стали пунктами для надання найрізноманітнішої допомоги - від інформаційної до матеріальної. Ресторани приймали й годували безоплатно тих, хто приїздив на одну-дві доби та прямував далі.
Фотовиставка показує силу єднання багатьох заради Перемоги усіх! І це лише окремі миті перших місяців повномасштабної війни, якими жив Хмельницький, що став тилом і досі є ним.
Докладніше – у сюжеті МТРК «Місто».