Самбісти з Хмельниччини привезли золото з Кубка світу

Днями у м. Ларнака (Кіпр) пройшов Кубок світу з боротьби самбо. Двоє спортсменів з Нетішина вибороли золоті медалі.

Про це інформують у пресслужбі Хмельницької ОДА.

На етапі Кубка світу серед молоді та дорослих, який пройшов у Ларнаці (Кіпр), були представники з 14 країн світу. Двоє самбістів з Нетішина змагалися у складі української збірної, яка здобула командну перемогу.

Серед спортсменів 18-20 років золоту медаль виборов Василь Сидор у вазі 71 кг. Переможцем етапу Кубка світу серед дорослих став Ярослав Давидчук (98 кг). Значний внесок у спільну перемогу вихованців, які вибороли золоті нагороди турніру, заслуженого тренера України Геннадія Горохова. Також спортсмени відвідали секцію з самбо у місті Айа-Напа, де займаються діти з України, які через війну оселилися на Кіпрі.