Постійні перепади напруги в мережі в третині випадків стають причиною виходу з ладу побутової техніки. Власнику необхідно захистити обладнання, для чого використовують стабілізатор напруги для холодильника . Пристрій підтримує оптимальний рівень напруги - в межах допустимих значень в 220-230 В. Знижені показники апарат підвищує, підвищені - знижує, що дозволяє убезпечити електроніку і окремі компоненти, попередивши коротке замикання.
Стабілізатори напруги для холодильника: основні вимоги
При виборі звертають увагу на інструкцію і техпаспорт пристрою. Окремої оцінки заслуговують функціональні можливості приладу. Якісний стабілізатор напруги для холодильників повинен відповідати ряду вимог:
- Цілодобова робота . Часто використовують 24 години.
- Широкий діапазон вирівнювання напруги . Деякі моделі працюють в межах 140-280 В.
- Дисплей для показу рівня напруги в мережі . Компактний екран може виводити і інші показники, характеристики.
- Захист від вологи і температурних коливань . Така техніка однаково ефективно працює при підвищених, знижених температурах, а також при високій вологості повітря.
Необхідно вибирати такий апарат, який буде споживати мінімальну кількість енергії.
Види і особливості стабілізаторів для холодильника
В процесі вибору необхідно оцінити характеристики різних видів техніки, які відрізняються по:
- Типу - для однофазної або двофазної електромереж. У першому випадку напруга не повинна перевищувати 220 В, у другому - 380 В.
- Виду напруги - високий, стрибкоподібний, низький. В останньому випадку прилад піднімає напругу до номінального показника. Якщо напруга в мережі висока, пристрій працює на зниження. Якщо спостерігаються скачки, апарат буде його вирівнювати.
Ви можете подивитись деталі про особливості електромережі можна в обслуговуючій компанії. Додатково необхідно підібрати тип пристрою:
- Релейне - недороге і максимально просте, але надійне. Підходить для сучасних холодильних агрегатів.
- Електронне - сучасні пристрої, надійні і довговічні.
- сервопривідного - м'яко регулює і вирівнює перепади, підтримуючи максимально точні показники. Це недорога модель, яка підходить для використання в офісах, квартирах.
На дачу, де можуть спостерігатися постійні і різкі скачки напруги, краще вибрати не сервопривідного установку, а інший тип. Подробиці на сайті https://volter.ua/bytovye-odnofaznye-stabilizatory-volter/