Електричний щиток – серце будинку, від нього залежить робота всіх приладів. Чим заповнюється ця шафа? УЗО, автоматичними вимикачами. Від даних пристроїв залежить стабільна робота домашньої електромережі. Насамперед треба підібрати автоматичні вимикачі. Які завдання виконують дані пристрої? Модулі призначені для захисту живильного проводу від коротких замикань. Автомати також здійснюють відключення живлення при аномальних показниках напруги, рятуючи мережу від перевантаження. За рахунок пристроїв вдається вберегти електропроводку від швидкого зносу і врятувати домашні прилади від поломки.

Де купити автоматичні вимикачі?

Подібне обладнання можна знайти в профільних магазинах. Якщо часу на шопінг немає, зручніше зробити замовлення онлайн. В Інтернеті діє багато компаній, які пропонують великий вибір електроавтоматів. Довіряти слід перевіреним продавцям, які діють в галузі не перший рік, мають відповідні сертифікати.

Більшість покупців вважає за краще співпрацювати з офіційними дистриб'юторами – у них можна придбати оригінальну продукцію високої якості з гарантією. Тут не буде проблем при обміні або поверненні товару.

Ecosystem є офіційним представником Schneider Electric та Eaton. В його асортименті можна знайти весь спектр електротоварів – широкий ціновий діапазон дозволяє кожному покупцеві підібрати оптимальний варіант пристрою для домашньої мережі.

Допоможе eco-system.com.ua з оснащенням комерційних, промислових об'єктів.

Як вибрати автоматичний вимикач?

Той, хто грамотно розпланував розстановку автоматичних вимикачів в будинку може бути впевнений у збереженні проводки і житла в цілому.

Правильно вибрати пристрій вдасться, якщо враховувати особливості лінії, яку модуль буде захищати. До уваги береться тип проводу, перетин його провідної жили. Чим більше перетин, тим більше навантаження він здатний витримати.

Перед покупкою треба зробити наступні дії:

  • Провести розрахунок номінального струму автоматичного вимикача.
  • Визначити час-струмові характеристики.
  • Здійснити побудову селективності.
  • Зробити підбір гранично-комутаційної здатності.
  • Визначити клас струмообмеження.

Користувач перевіряє полюси, дізнається про варіанти підключення. Є додаткові параметри, які теж беруться до уваги. Йдеться про напругу мережі живлення і показники її частоти, ступінь захисту. Перевірте кліматичне виконання, допустимі експлуатаційні температури.