Звернувшись до адвоката в разі розірвання шлюбу в судовому порядку, ви зможете заощадити власний час, знайшовши при цьому надійного захисника ваших інтересів в будь-якій спірній ситуації.

Куди можна звернутися?

Вартість послуг фахівця зі шлюборозлучних справ залежить від безлічі критеріїв: від його популярності до складності справи.

Скільки коштує найняти хорошого адвоката?

Розлучення без згоди чоловіка або дружини - одне з найбільш морочливих справ сімейного права, і допомога грамотного фахівця допоможе залишитися у виграші, зекономивши час, нерви та зберігши майно.

Юридична допомога при розділі майна ...

Щоб максимально використовувати можливості чинного законодавства й уникнути ускладнень при розлученні, рекомендується проконсультуватися з фахівцем.

Своєчасне звернення до адвоката допоможе швидко і дієво вирішити практично будь-яку юридичну проблему. Також необхідно правильно скласти документи, сьогодні є можливість скласти документи на розлучення онлайн, таке рішення допоможе заощаджити час.

Де можна знайти хорошого адвоката?

Вступаючи в шлюб, більшість з нас не думає про можливість розлучення. Проте іноді обставини складаються так, що шлюб необхідно розірвати. Причини для цього можуть бути різними, а от процедура шлюборозлучного процесу для всіх пар одна і та ж. Причому в більш ніж половині розлучень виникають спірні ситуації, що вимагають консультації адвоката - фахівця у сімейних справах.

Порядок розірвання шлюбу

Відповідно до Сімейного кодексу розірвано може бути офіційно укладений в органах РАГС шлюб. Відбуватися дана процедура може як безпосередньо через РАГС, так і в судовому порядку. Так, якщо у подружжя немає спільних неповнолітніх дітей і обидва вони згодні на розлучення, розірвання шлюбу виробляють органи реєстрації актів громадянського стану. Також, вже за заявою одного з подружжя і незалежно від наявності дітей, шлюб може бути розірваний, якщо інший член подружжя:

  • визнаний зниклим безвісти;
  • визнаний недієздатним;
  • засуджений на термін більше 3-х років (з відбуванням покарання в місцях позбавлення волі).

При цьому майнові суперечки і суперечки про дітей розглядаються судом окремо.

До речі, чоловік не має права розірвати шлюб з дружиною під час її вагітності і до виповнення дитині одного року.

Додаткові документи для розлучення

Деякі документи не обов'язкові, їх роль - зняти можливі питання, якщо такі виникнуть під час слухання справи. Ними є:

виписка з будинкової книги, що підтверджує прописку відповідача, місце проживання дітей (або клопотання про витребування виписки судом з МФЦ);

довіреність, що підтверджує повноваження представника позивача, якщо позовна заява про розірвання шлюбу підписано і подається в суд юристом, адвокатом, повіреним.