Вентилятори Вентс ВКМц активно використовуються для організації якісної припливно-витяжної вентиляції в різних будівлях. Представлені моделі користуються величезною популярністю в великому колу споживачів завдяки якісній збірці і тривалої експлуатації. У даній серії запропоновані агрегати, показники продуктивності яких досягають 1540 м3 / год. Незважаючи на такі високі показники, вентилятори зберігають мінімальний рівень шуму.
Серед основних особливостей канальних вентиляторів Вентс ВКМц варто відзначити:
- Наявність сталевого оцинкованого корпусу, який не піддається негативному впливу корозії.
- Наявність декількох варіантів регулювання швидкісних режимів: плавна і ступінчаста.
- Використання теплового захисту з подальшою можливістю автоматичного перезапуску.
- До одного регулюючого приладу можна проводити підключення відразу декількох відцентрових вентиляторів, з огляду на їх загальні показники потужності.
Важливою перевагою даної серії є той факт, що такі вентилятори можна монтувати під різними кутами. Крім того, пристрій можна встановлювати навіть на зовнішні стіни будівель.
Конструктивні особливості серії Вентс ВКМц
В сучасних вентиляторах є додаткова можливість укомплектувати встановлену модель шнуром харчування. Це потрібно для подальшої зручної експлуатації агрегату.
Всі однофазні двигуни доповнені відцентровим колесом і теплової захистом вбудованого типу, що має спеціальну функцію автоматичного перезапуску. За тривалу і надійну експлуатацію мотора відповідає набір підшипників кочення.
Виконуючи збірку вентиляторів Вентс ВКМц на заводах, виробник приділяє особливу увагу процедурі динамічному балансуванню, якій піддаються всі турбіни в конструкції агрегату. Таким чином, вдається гарантувати високі показники точності всіх технічних характеристик кожної моделі, низький рівень шуму і безпечну експлуатацію в цілому.
При монтажі відцентрових вентиляторів використовують комплект спеціальних кронштейнів, які включені в набір конструкції. Харчування подається за рахунок використання зовнішньої клемної коробки. Причому монтаж і підключення вентилятора потрібно виконувати з урахуванням зазначеної виробником інструкції та електричної схемою, що на коробці.