Рано чи пізно кожен фермер, дачник й садівник приходить до одної спільної думки про те, що у зв'язку зі спекотним літом та високими відмітками температури необхідно рятувати рослини інакше урожай ризикує опинитися під загрозою. Тут-то на допомогу приходить такий відомий у всій Європі продукт як затіняюча сітка. Попри свою зовсім недавню появу в Україні (сітку почали використовувати всього лише кілька років тому), це не завадило їй набути карколомної популярності серед багатьох людей різних професій.
Трохи докладніше про затіняючу сітку
Затіняюча сітка виготовляється з такого спеціального матеріалу як стабілізований поліетилен. Завдяки цьому вона дуже легка по вазі, в той же самий час міцна та неймовірно надійна. Словом, це один з найкращих продуктів ринку, що призначений для захисту молодих рослин від впливу на них прямих променів сонця.
Якщо говорити про щільність, то сітка затіняюча здатна забезпечувати рослинам починаючи від 35% й аж до 96% тіні при цьому, зберігаючи в грунті максимально необхідну для рослин кількість вологи й пропускаючи потрібне їм світло. Якщо бути більш точним, то сітка не тільки забезпечує рослинам постійний захист від сонця, але і тим самим рівномірно розподіляє по всьому периметру сонячні промені таким чином даючи можливість однаково дозрівати усьому врожаю.
Говорячи про технології застосування так популярної нині сітки, вона досить проста. Під час істотного підвищення позначки температури на поверхні самої теплиці необхідно натягнути сітку. Відразу ж через деякий час після її розгладження, всередині теплиці ви помітите, що температура впаде від 5 й до 10 градусів.
Використання сітки затіняючої
Коли мова йде про використання в умовах відкритого ґрунту, над грядками потрібно встановити спеціальний каркас з дерева, на який власне й буде розтягуватися затіняюча сітка. За такої умови виріб буде здатний захищати рослини не тільки від попадання на них прямих променів сонця, але й від сильних вітрових поривів, а також граду. Завдяки застосуванню даного матеріалу виходить контролювати світловий режим та температурний режим для кожних вирощуваних в теплицях культур.
Сітки відрізняються своєю легкою вагою, зручністю та легкою експлуатацією, різноманітністю колірних оформлень. До слова, хочемо звернути вашу увагу на те, що порівняно недавно ринок поповнився ще однією новинкою, що нею є 7-ми шарова теплична плівка, ширина якої сягає 16 м. Більш докладно про цей виріб можливо дізнатися тут.
Говорячи про колірні рішення, важливо згадати, що зараз можна знайти забарвлення на будь-який смак та бюджет, будь-якої ширини ба навіть розміру. Зокрема, можна придбати сітку білого або темно-зеленого, традиційного зеленого або небесно-блакитного, або чорного кольорів.
Джерело: Компанія АгроПласт