Робота за кордоном може бути знайдена декількома способами. 

Перше. Необхідно визначитися в якій країні Ви маєте намір шукати роботу. Виходячи з цього вже потрібно уточнювати які потрібні документи і чи знадобиться для роботи робоча віза (швидше за все так).

Друге. Підбір вакансії. Вибирайте ту вакансію, яка Вам до душі або за фахом. Зверніть увагу, що режим роботи може відрізнятися - це може бути і 10-ти годинний робочий день і 12-годинний робочий зміна. Всі ці умови повинні бути обговорені в договорі з роботодавцем.

Третє. Робота повинна бути легальною з офіційною зарплатою.

Четверте. Набагато більше шансів на пошук вакансій роботи за кордоном людям, у яких є досвід роботи.

Найпопулярніший спосіб знайти роботу за кордоном - це скористатися послугами агентства, яке виконую пошук вакансій роботи за кордоном.

Пам'ятка для здобувача роботи за кордоном

1. Тільки офіційне працевлаштування. Без офіційного працевлаштування є ризик не отримати свої зароблені гроші і потрапити в трудове рабство;

2. Робоча віза. Важливо пам'ятати, що працюючи без робочої візи ви обов'язково отримаючи штраф і можливу заборону на в'їзд в країну на кілька років;

3. Уважне вивчення умов контракту. У договорі повинні бути чітко вказані умови роботи, ваші прямі обов'язки і умови оплати, проживання і т.д.

4. Буде незайвим дізнатися адресу та контакти дипломатичного представництва своєї країни в тій країні, в яку збираєтеся на заробітки.

5. Також ваші близькі повинні мати всю інформацію і дані про те, куди ви їдете, контакти роботодавця.

На закінчення хочеться відзначити, що робота за кордоном не єдиний спосіб отримати великий заробіток. Можна докласти певних зусиль для пошуку іншого виду заробітку у себе в країні, підвищити кваліфікацію, навчитися на іншу професію, відкрити свою справу і т.д.

Яку роботу пропонують за кордоном?

За кордоном можна знайти офіційну роботу і неофіційну. Обирати місце роботи необхідно тільки офіційне. Наприклад на сайті сервісу міжнародного працевлаштування Jobian представлен великий вибір вакансій тільки з офіційним працевлаштуванням та тільки від перевірених роботодавців.

Здебільшого в інших країнах пропонують вакансії пов'язані з низькокваліфікованою працею, від якої місцеві часто відмовляються. Це вакансії робочих спеціальностей (будівельники, разнорабочии, вантажники і т.д.), сільськогосподарська праця (збирання врожаю, збір овочів, догляд за рослинами), обслуговуючий персонал (офіціанти, бармени, покоївки і т.д.).