Протиударне захисне скло - подушка безпеки для вашого Айфону. Навіть у смартфонів з високим ступенем захисту, дисплей залишаються вразливою частиною. Подряпини, жирні відбитки, тріщини і патьоки - про це ви забудете, якщо правильно підберете аксесуар. Як це зробити? Орієнтуйтеся на правила, описані в статті!

Пройшовши за цим посиланням, ви зможете вигідно купити захисне скло для вашого телефона!

Правило №1. Розбираємося в питанні

Захисне скло виготовляється із загартованого скла, обробленого хімічними сполуками і просоченнями. Порівнюючи із захисною плівкою, видно, що захисне скло в 2-5 разів перевершує її по товщині. У магазинах продаються захисні скла для смартфонів з товщиною 0,15-0,5 мм, вибір залежить від моделі Айфона і умов його використання.

Твердість стандартної захисної плівки дорівнює 3-5 Н, що в 2-3 рази менше, ніж у захисного скла. Захисне скло краще захищає Айфон від механічних пошкоджень. У деяких рекламних роликах показують, що смартфон з захисним склом б'ють молотком, і він залишається цілим. Це маркетинговий хід, і уникнути таких пошкоджень не допоможе навіть бронебійний чохол, однак від подряпин і падінь захисне скло врятує.

У магазині стекол для смартфонів 4Phone ви зможете вигідно придбати надійні аксесуари для захисту вашого телефону!

Правило №2. Більше не означає краще

Виробники роблять все, щоб заманити покупця: пропонують моделі з високою жорсткістю, глянцеві і матові, заявляють про «супер» характеристики. Користувач купується на рекламу і набуває захисне скло, яке більше прорекламуване, ніж корисне. Не звертайте увагу на рекламу! Орієнтуйтеся на 2 базові характеристики:

  • Товщину базового шару.
  • Показник міцності.

Товщина повинна бути збалансована, щоб залишати захисне скло гнучким, але забезпечувати хороший захист. Оптимальна величина - 0,2-0,35 мм. Аксесуар з меншою товщиною гірше переносить фронтальні удари.

Зверніть увагу! Товщина не впливає на стійкість до подряпин і жирних відбитків.

Правило №3. Вибираємо головою

Деякий продавці намагаються схитрувати і продати аксесуар, який не підходить власнику конкретної моделі. Тому перед покупкою варто запам'ятати 3 правила:

1. Захисне скло виготовляється під конкретну модель або серію смартфонів, якщо розміри дисплея однакові. При цьому враховуються розташування динаміка, камери та інші конструктивні відмінності.

2. Міцність зобов'язана прописуватися на упаковці, про її величини говорилося вище.

3. Товщина підбирається в залежності від умов використання смартфона. Для побутових ситуацій підійде середня величина. Дорожчі і товсті варіанти необхідні для екстремальних умов.

Пам'ятайте, що матовість і глянцевість не впливають на базові характеристики захисту. Тут ви вибираєте зручну для себе модель: матова краще передає кольори в сонячний день, але схильна до утворення зернистості.

Ще один важливий момент - додаткові послуги. Більшість мережевих магазинів намагаються нав'язати закріплення захисного скла. Вартість варіюється в межах 200-300 грн.: чим дорожче телефон, тим дорожче послуга. Якщо врахувати, що міняти протиударне захисне скло потрібно 3-5 разів на рік, то сума виходить значна. Насправді встановити захисне скло на смартфон самостійно не вимагає багато навичок, при цьому ви значно економите!