Вже багато років чоловічий стиль із джинсами став невід'ємною частиною нашого життя. Важко уявити, що в гардеробі сучасного чоловіка, причому абсолютно будь-якого віку, немає джинсових штанів. У джинсах ходять на роботу та на романтичні побачення, це предмет домашнього одягу та одяг для подорожей, для прогулянок та вечірок. Без джинсового одягу неможливо уявити наше життя. Купити чоловічі джинси можна за посиланням https://jeans24.com.ua/dzhynsy-cholovichi/!

Джинсоманія. Як і з чим носити чоловічі джинси

Не всі знають, коли і звідки у нашому житті з'явився предмет одягу. Спочатку джинси були робочим одягом для фермерів і моряків, оскільки були дуже щільними, стійкими до впливу різних фізичних факторів і тому досить зручними для різноманітних робіт. Вже надалі джинси почали робити з бавовни та інших матеріалів, а парусину перестала масово застосовуватися для їхнього виробництва. Назва тканини родом з Італії, оскільки саме Генуя постачала для виробництва барвник індиго, звідси «gene», яке перетворилося на «jane» – джинс. Оскільки саму тканину робили у Франції, у Німі, з'явилася й друга назва джинсової тканини – денім від «de Nimes». Одяг з такої тканини використовувався і робітниками, і золотошукачами, і ковбоями, а незабаром і взагалі отримав визнання у всьому світі.

У травні 1873 року Лівай Стросс отримав патент на виготовлення джинсів, виробництво яких виявилося вкрай вигідною справою, тоді й з'явилися класичні джинси, темно-синього кольору, з трьома великими кишенями (одна ззаду та дві спереду) та однією невеликою для дрібниць та монет.

Такі штани, як джинси (чоловічі), у наші дні займають незамінне місце у гардеробі будь-якого чоловіка. На сьогоднішній день існує багато різновидів джинсів – залежно від довжини, ширини, прямоти крою, висоти талії, літні та зимові, класичні та кольорові – на будь-який, навіть найвибагливіший смак.

Джинсова тканина може бути використана різна. Взагалі, особливістю джинсу є і спосіб фарбування волокон – забарвлюється лише поздовжня нитка, а нитки поперечні залишаються світлими. За рахунок цього з внутрішньої сторони тканина світліша, ніж зовні. За складом тканини бувають різні, від цього залежить і назва тканини. Дуже популярні речі зі стретчу – у його складі бавовна у поєднанні з лайкрою або еластаном, що надає виробу великої розтяжності та еластичності.

Перш ніж приступити до покупки джинсів, бажано хоча б приблизно визначитися з тим, що саме потрібно, адже фасонів та моделей у наші дні не порахувати. Потрібно враховувати не тільки свої бажання, а й особливості статури, основне призначення джинсів, вибрати приблизно фасон, який буде найбільш відповідним за всіма критеріями. Також потрібно знати, з чим і як носити джинси, щоб це виглядало гармонійно.