Коли мати дивиться на те, як її малюк кашляє, то вона бажає якнайшвидше звільнити дитину від неприємних почуттів, зняти приступ. Але перш ніж щось робити необхідно визначити, чим викликано кашель, тож від цього будуть залежати і методи лікування.

Неодмінно треба одразу показати дитину доктору, а вже потім на https://www.add.ua/medicamenti/dlya-detej/ot-kashlya/ придбати лікарські засоби, що порадив врач. Інтернет-аптека add.ua пропонує лише оригінальні та дієві препарати за найкращими цінами, до того ж можна взяти участь у програмі лояльності Аптеки Доброго Дня – це дозволить ще більше заощадити.

Можливі причини кашлю у дитини

Провокувати кашель у малюка можуть:

  • інфекція дихальних шляхів (викликана вірусом);

  • алергічна реакція;

  • запальне захворювання;

  • чужорідне тіло у дихальних шляхах;

  • сухе повітря у приміщенні та інше.

Характер та локалізація кашлю допоможуть визначитися з причиною, він може бути мокрим або сухим, нав’язливим та глибоким чи звичайним покашлюванням. Також рекомендується перевірити, чи немає у дитини підвищеної температури, шкірного висипання або почервоніння зіву.

Методи лікування дитячого кашлю

Якщо локалізація кашлю – це горло та гортань, звук гавкаючий та різкий, не спостерігається відхаркування мокротиння, то це сухий різновид. Його причина може бути фізичною – її треба якнайшвидше усунути, але швидше за все у малюка спостерігаються перші стадії респіраторного захворювання.

Педіатр, в першу чергу, обере ліки місцевої дії, що допоможуть гортані та горлу. Це різноманітні льодяники, пастилки для розсмоктування, сиропи тощо. Також можливе використання народної медицини – місцевому пом’якшенню сприятимуть мед, масло та молоко. При тривалих симптомах, що призводять до блювання та розладів сну, використовують фармпрепарати, що блокують центр кашлю, це дозволяє позбутися приступів.

Мокрий кашель – звучний, грудний та глибокий, часто спостерігається виділення мокротиння. Якщо ці приступи відбуваються регулярно, то навіть при відсутності інших ознак треба починати непокоїтися. Цей симптом свідчить про запальний процес у дихальних шляхах або гайморових пазухах.

При такому різновиді рекомендують препарати-муколітики, що здатні розріджувати мокротиння, це дозволяє зробити приступи більш слабкими. Лікар-педіатр призначить більш розширене лікування.