Один з головних критеріїв сучасного житла – це тепло! У більшості випадків складність виникає не в тому, де його брати, а в тому, як його зберегти. Для цього виконують утеплення даху, стін, підлоги. Саме через дах і йде велика кількість тепла. Саме тому важливо правильно визначити, який утеплювач вибрати для даху. Для початку розглянемо, які вимоги для теплоізоляції.

Будівельна компанія “ІдеалБуд” виконує будівництво будинку під ключ.

Щоб вибрати якісний утеплювач для даху, теплоізоляційний матеріал має відповідати наступним параметрам:

Жорсткість. Якщо дах похилий, жорсткий утеплювач не буде сповзати. Відповідно він буде значно щільніше прилягати до крокв. Якщо утеплювач легкий, тоді дах може покритися льодом і бурульками. Занадто жорсткий утеплювач може знизити рівень теплопровідності. При виборі матеріалу по жорсткості слід знайти щось середнє.

Якщо ви бажаєте виконати в своєму дворі укладання бруківки, то ось сторінка будівельної компаниії, яка якісно виконує усі будівельні роботи.

Теплопровідність. Саме ця властивість є найбільш важливим в утеплювачі. У цьому випадку корисність утеплювача буде повністю залежати від коефіцієнта теплопровідності, чим нижче, тим краще. На сьогоднішній день більшість теплоізоляційних матеріалів мають коефіцієнт теплопровідності в 0,04 Вт/м°С. Даний показник вважається оптимальним. Але вибираючи утеплювач, ви все ж знайдете різні показники по теплопровідності. Кожен матеріал індивідуальний, тому в залежності від кліматичної зони і його призначення вам слід точно визначити її товщину.

Замовити фпсадні роботи можна тут.

Маса утеплювача. Один кубометр того чи іншого утеплювача може коливатися в межах 11-350 кг. Важливо розуміти, чим важче утеплювач, тим більше навантаження на конструкцію покрівлі. Як правило, важкий утеплювач укладається поверх крокв, а легкий між латами і кроквами.

Водопоглинання. Якщо обраний вами матеріал володіє високим рівнем водопоглинання, тоді доведеться додатково споруджувати шар гідроізоляції. Адже волога, яка накопичується в утеплювачі, негативно позначається на теплоізоляційному властивості.

Звукоізоляція. Цей показник важливо враховувати, особливо якщо у вашій місцевості часто йдуть дощі. Якщо скомбінувати пінний і ватний утеплювач, то можна досягти високого рівня звукоізоляції.

Пожежна безпека. Головна вимога до утеплювача це наявність властивості самозатухання або негорючості. Однак не варто зациклюватися на цій властивості.