Натуральна шкіра — ідеальний матеріал для виготовлення спортивного взуття. Вона має гарний вигляд, чудово тягнеться, до того ж за нею легко доглядати. Шкіряні чоловічі кросівки, які можна купити за посиланням https://sneakerstudio.com.ua/rus_m_MUZHCHINAM_Collection_KOZHANYE-KROSSOVKI-MUZHSKIE-1057.html, підійдуть як для повсякденного носіння, так і для занять у тренажерному залі. Якщо хочете зберегти привабливий зовнішній вигляд своїх кросівок або туфель, не забувайте так само ретельно доглядати за ними, як за шкірою на обличчі.
На що звернути увагу перед купівлею і першою прогулянкою
Важливо підібрати взуття за розміром і шириною. Це означає, що всі пальці повинні вільно себе почувати. Занадто тісне взуття, окрім того що провокує мозолі й рани, надміру розтягується й втрачає привабливий зовнішній вигляд. Якщо кросівки навпаки занадто вільні, на їх поверхні з'являтимуться заломи й тріщини.
Перед першою прогулянкою шкіряне взуття варто обробити спеціальним пило- й водовідштовхувальним засобом. Його можна знайти в будь-якому спеціалізованому магазині. Після цього шкіру варто регулярно полірувати кремом або пастою нейтрального кольору.
Як доглядати за шкіряним взуттям у домашніх умовах
Найкраще — слідкувати за станом шкіри після кожної прогулянки. Якщо цього не робити, з часом з'являються плями, які складно вивести, а шкіра в деяких місцях вицвітає або втрачає колір.
Спеціалісти радять протирати шкіряне взуття сухою серветкою після кожного повернення з вулиці. Якщо шкіра занадто мокра, дайте їй висохнути, а тоді приберіть залишки бруду м’якою вологою губкою. Завжди розпочинайте догляд з підошви, і тільки потім переходьте до верхньої частини. Після чищення приберіть залишки води за допомогою сухої серветки.
Далі — сушіння. Важливо не піддавати шкіру впливу прямих сонячних променів і джерелам інтенсивного нагрівання (фен, батареї, обігрівач і т. п.). Так, взуття висихає швидко, але на певних ділянках шкіра може стягнутися, потріскатися або зовсім задубіти. Зберегти первісну форму допоможуть спеціальні тримачі або звичайний папір, набитий всередину.
Оскільки все взуття варто сушити при кімнатній температурі, майте запасну пару кросівок. Якщо носити одні й ті ж кросівки кожного дня, вони не встигнуть повністю висохнути всередині.
Останній етап — полірування. Для цього використовуйте спеціальний крем або пасту й слідуйте інструкції:
-
Наносити крем варто лише на сухе й чисте взуття тонким шаром за допомогою м’якої губки або тканини.
-
Паста повинна бути того ж кольору, що й взуття, або зовсім нейтральною й не мати запаху.
Через 1-2 місяці повторно обробіть шкіряне взуття пило- й водовідштовхувальним засобом.