Лікарі, косметологи та фармацевти, а також адміністрація, обслуговуючий персонал медустанов та косметологічних салонів розуміють, що уніформа для роботи має одночасно бути комфортною та виглядати привабливо. Сучасні виробники виготовляють різноманітні види та моделі одягу. Тому кожен фахівець може вибрати форму на свій смак, а власники та керівники установ у сфері здоров'я та краси мають можливість замовити корпоративний одяг з логотипом бренду. Розкажемо про види медформи та особливості її вибору.
Асортимент медичної уніформи
У магазинах та інтернет-магазинах, на сайтах компаній-виробників можна купити:
- халати на зав'язках, блискавці, кнопках та гудзиках;
- штани на гумках та застібці;
- топи;
- куртки з коротким та довгим рукавом;
- костюми, що складаються з штанів і куртки чи топа.
Найбільш поширене змінне взуття для лікарів, косметологів, медперсоналу, фармацевтів та аптечних провізорів, майстрів салонів краси – сабо або сандалії типу Crocs.
На сайті виробника медодягу https://satal.kiev.ua/ ви можете підібрати форму будь-якого розміру для жінок, а також якісне медичне взуття.
Правила вибору спецодягу для працівників медичної галузі
Зазвичай компанії, що випускають уніформу, стежать за модними тенденціями, вивчають попит споживачів і регулярно оновлюють колекції. Залишатися в тренді легко, набагато важче вибрати вироби, які легкі у догляді, довго зберігають первісний вигляд, а головне забезпечують комфорт у роботі. При покупці медформ завжди варто враховувати кілька критеріїв:
- Специфіка роботи працівника. Для одних фахівців важливо, щоб одяг швидко надягався, для інших пріоритетне значення має короткий рукав, який не заважає роботі, для третіх першорядним критерієм форми є його зовнішній вигляд.
- Зручність. Крій одягу повинен забезпечувати свободу рухів.
- Склад тканини. Універсальний варіант – суміш бавовни та поліестеру. Такі вироби легко стираються, виглядають як свіжовиглажені навіть після транспортування в сумці, рюкзаку, дозволяють тілу «дихати». Дуже популярний на сьогоднішній день одяг зі стрейчевого матеріалу.
- Додаткові елементи. Для багатьох фахівців важливою є наявність кишень. Класична форма застібки для медхалата та курки – гудзики, проте якщо пріоритетним є швидке застібування, можна купити виріб на блискавці.
Обираючи модний спецодяг зі свіжих колекцій, обов'язково необхідно брати до уваги особливості фігури та вік. Потрібно знати, що комір-стійка візуально вкорочує шию, квадратний і V-подібний виріз, навпаки, візуально її подовжують. Заокруглена та U-подібна горловина підходять для короткої шиї, проте з такими фасонами слід бути обережнішими віковим жінкам зі зморшками та в'ялою шкірою на шиї. Оптимальна довжина халатів для лікарів та обслуговуючого персоналу медустанов – 2/3 довжини стегна. Перед покупкою обов'язково варто перевіряти якість швів та обробки зрізів, а також міцність кріплення ґудзиків.
Брендування медичного одягу
При здійсненні корпоративних замовлень пошиття уніформи власник або керівник медустанови, аптеки, косметологічного салону, ветклініки може самостійно вибрати колір та дизайн виробів. Логотип бренду найчастіше вишивається на верхній, іноді – на нижній бічній кишені халата або куртки. Сучасне обладнання дозволяє втілювати на тканині найрізноманітніші ескізи.