Універсальні твердопаливні котли - це ті, які використовують тверде паливо: деревину, вугілля та торф, кокс або паливну гранулу (пеллети). При цьому в більшості випадків такі моделі використовуються для обігріву негазофікованих заміських ділянок.
Вибір типу твердотільного котла. Особливості традиційних твердопаливних котлів: мінімальна автоматизація та контроль за процесами горіння.
Зазвичай такі моделі не мають температурного регулятора та контролюють подачу повітря в камеру згоряння механічними заслінками та шиберами. І ще один, додатковий контур охолодження є в наявності.
Котли тривалого горіння
Сьогодні найпопулярніший різновид, але перш за все варто розібратися в конструкції цих котлів.
Набір теплообмінників для класичних твердопаливних котлів тривалого горіння включає багатоходові теплообмінники (у вигляді водяних полиць або жаротрубної системи) та водяні колосники.
Найкращі та зручні в експлуатації - котли тривалого горіння. Топка знаходиться зверху, а процес горіння обмежений верхнім шаром палива (горіння знизу догори).
У котлів, які працюють на піролізному паливі, ККД досягає 92%. У них збільшено обсяг камери, що завантажується, і автоматизований процес спалювання палива. За один раз закладка палива в казан може забезпечити до 24-30 годин горіння, а також сім днів без використання вугілля.
Незважаючи на те, що вони найекономніші і не виробляють надмірного тепла, завдяки конструкції та автоматиці вони не виробляють надмірне тепло, їхня популярність останнім часом знизилася.
Ми маємо паливо. Котли, що працюють на твердому паливі, досить прості в експлуатації, але мають головне та допоміжне паливо. Тепер вам потрібно визначитися з тим, який саме котел ви використовуватимете для опалення будинку.
Основний теплообмінник. Як матеріал для теплообмінника твердопаливних котлів можуть використовуватися сталь, чавун або мідь. При необхідності постійного та безперебійного тепла найкращим варіантом буде чавунний котел. Порівняно з іншими твердопаливними моделями, у них найдовший термін служби.
Залізні теплообмінники краще захищені від перегріву пристрою та температурних деформацій, але менш стійкі до корозії. Через це їхній ККД може знизитися.
Теплогенератори з мідним нагрівальним елементом мають високу теплопровідність, майже не піддаються корозії і можуть обігрівати лише невеликі приміщення.
Котли класичні
Згідно з думкою, що котли класичної конструкції безнадійно застаріли та підходять тільки для гаража та дачі. І ще б хотілося. При роботі взимку, в середньому, на 1 закладці працюють 3-4 години. Обсяг топки не дозволяє повною мірою задовольнити потреби у паливі. На датчику встановлено термодатчик для керування повітряною заслінкою. Він відкривається і закривається за необхідності. За даними компанії, у середньому це дозволяє регулювати потужність до 15%.
Насамперед ціна. Класичні котли, які мають можливість працювати на деревині, можуть дозволити собі практично все. Не дивлячись на те, що на відміну від піролізних, вони мають вищий ККД.
Вони не залежать від електрики та можуть працювати без нього довгий час. За допомогою такого котла можна керувати потужністю котла, який має вентилятор. При такому регулюванні діапазон регулювання у разі вже досягає 30-35%. У будь-якому випадку відключення світла (навіть протягом тривалого часу) не критично.
Компактні. Котельня або приміщення для котла тривалого горіння далеко не в кожному будинку.
Де купити котел і не переплатити
Купити котел- відповідальний захід, тому до цього питання варто поставитися серйозно.
Якщо ви хочете купити твердопаливний котел і заощадити гроші, варто врахувати деякі моменти:
- Збільшити потужність. Також необхідно враховувати потужність – на 10 м2 необхідно 1 кВт.
- Список використаних матеріалів. На даний момент вважається, що чавунні агрегатори віддають більше тепла, але і його вартість висока. Не варто забувати, що сталеві не поступаються тепловіддачою в порівнянні з іншими матеріалами.
- Накопичувальні продукти. Є такі прилади, які працюють на якомусь одному виді палива та універсально. Насправді вони дорожчі, бо для них підходить будь-яке дешеве паливо – навіть тирса.
Де купити котел?
Широкий асортимент твердопаливних казанів пропонує спеціалізовані торгові точки. Це один із інтернет-магазинів, який займається продажем опалювальних систем.
Наше обладнання має сертифікати якості. Компанія надає професійну підтримку всім клієнтам, які мають складнощі у виборі пристрою. При виборі котла з огляду на особливості приватного будинку і його потрібно обігріти.
З нами Ви зможете купити якісну твердопаливну піч тривалого горіння та відчути економічну вигоду. Завдяки цьому клієнти будуть у захваті від низької вартості котлів.
На кожну модель поширюється гарантія якості та повний набір документів. Кожен екземпляр має інструкцію, гарантію якості та повний пакет документів державного зразка.
Більше товарів ви можете переглянути https://centr-tepla.com.ua/ua/
Як купити котел?
На сьогоднішній день можна купити котли в будь-якому місці і за приємною ціною.
- Через онлайн-каталог за допомогою кнопки «Купити» або «Купили в 1 клік»:
- За допомогою телефону, вказаного на сайті;
- Зворотній зв'язок.
Менеджери зв'язуються з покупцем, уточнюють терміни та варіанти оплати, а потім оформляють покупку з доставкою додому.
Доставка котлів по Україні
Ми співпрацюємо з надійною кур'єрською службою та оперативно доставляємо опалювальне обладнання в будь-яке місто України: Запоріжжя, Кривий Ріг, Біла Церква, Київ, Павлоград, Полтаву, Суми, Кременчук, Хмельницький, Рівне, Тернопіль, Бердянськ, Луцьк, Херсон, Чернівці, Вінниця, Житомир, Маріуполь, Ужгород, Дніпро (Дніпропетровськ), Львів, Чернігів, Миколаїв, Івано-Франківськ, Кам'янське (Дніпродзержинськ), Одесу, Черкаси, Мелітополь, Кропивницький (Кіровоград), Харків, Нікополь.