Для успішного просування сайтів існує чимало шляхів, проте не кожен із них дає змогу отримати топові позиції без ризиків. Так звані «сірі» і «чорні» методи розкрутки (від прихованого тексту зі значною кількістю ключових слів та накручування поведінкових факторів до прихованих зовнішніх посилань і т.д.) ризиковані, адже вони порушують правила, встановлені пошуковими системами, і застосування таких способів призводить до накладення санкцій на веб-ресурс. Для довготривалого результату без імовірності втрати отриманих позицій у пошуковій видачі слід звертатись у компанії, які використовують тільки «білі» методи. Так, команда студії пошукового маркетингу EMBO Studio працює виключно білими методами, створюючи ефективні та безпечні стратегії просування сайтів. А саме – SEO оптимізацію, яка дає змогу задовольнити вимоги пошукових систем та зробити веб-ресурс більш зручним та привабливим для відвідувачів.
Що передбачає «біле» просування?
Пошукові системи надають високі місця в органічній видачі зручним у користуванні сайтам із корисним контентом, на які часто посилаються на якісних зовнішніх майданчиках. Пошукові системи не вказують конкретно, за якими саме параметрами вони розподіляють позиції веб-ресурсів. Такий підхід спрямований на збереження органічної видачі без стороннього впливу на неї. Спеціалісти, які займаються оптимізацією, дізнаються про фактори ранжування шляхом аналізу інформації від представників Google та інших ПС, і шляхом проведення комплексу заходів забезпечують максимальну відповідність сайту вимогам пошукових систем, щоб він отримав високі позиції, а власник проєкту − пов’язані із цим переваги.
Яким чином здійснюється розкрутка «білими» методами?
Щоб вивести сайт на високі позиції, необхідно максимально враховувати фактори ранжування. В процесі просування сайтів проводиться:
- Аудит сайту. Перевірка необхідна, щоб виявити, які проблеми потребують вирішення, і дізнатися, як оцінюється веб-ресурс алгоритмами пошукових систем.
- Внутрішня оптимізація. Процес включає покращення в коді та структурі сайту, створення й оптимізацію контенту, роботу з комерційними факторами, забезпечення зручності для користувачів (юзабіліті), а також розробку адаптивної верстки для коректного відображення сайту з мобільних пристроїв. Метою комплексу цих заходів є покращення сприйняття веб-ресурсу користувачами та алгоритмами пошукових систем. Особлива увага приділяється текстам – вони повинні бути унікальними, корисними, містити в необхідній кількості ключові слова та фрази, за якими користувачі інтернету здійснюють пошук.
- Зовнішня оптимізація. Якість посилальної маси – це один із прямих факторів ранжування. Крім цього завдяки нарощуванню маси посилань надходить реферальний трафік та покращуються поведінкові фактори. Для розміщення лінків підбираються майданчики з високим трафіком, без надто великої кількості уже розміщених посилань на інші ресурси та контенту чи реклами, пов’язаних із забороненими темами.
В процесі просування сайтів важливо виконувати всі роботи згідно зі стратегією, щоб не допустити зайвих затрат бюджету та часу. Вкрай важливо не допускати помилок, адже це не лише затримає одержання результату та спричинить невиправдані витрати, а й може призвести до зворотного ефекту – пониження місця у пошуковій видачі чи навіть накладення санкцій з боку пошукових систем. Так, наприклад, переспам у текстах, різке зростання кількості посилань або розміщення їх на неякісних майданчиках негативно сприймається алгоритмами пошукових систем.