Особливості роботи з будівельними металоконструкціями зумовлені їхньою специфікою. У порівнянні із залізобетонними, вони менш масивні, не схильні до деформацій, їх установка займає менше часу. Компанія https://metalinvest.ua/ru має власне виробництво та пропонує широкий асортимент високоякісних металевих конструкцій.

Етапи будівництва споруд з МК

1. Початковим етапом роботи з будівництва є розробка технічного плану об'єкта, індивідуального чи типового. Достоїнствами типових планів є економія ресурсів – фінансових та часових. У результаті документ відповідає вимогам СНиПа, ГОСТу, ТУ.

2. Відповідно до технічного плану, у виробничих цехах здійснюється виготовлення МК. Тут же наноситься захисне антикор-покриття.

3. Паралельно на будмайданчику може виконуватися закладка фундаменту будівлі. Монтаж починається з установки металокаркасу, коли рама кріпиться на фундамент. Для більшої стійкості рами з'єднуються прогонами та діагональними вітровими. Кріплення болтами і гвинтами, що самонарізають. За рахунок відмови від зварювання знижуються трудовитрати.

4. Після встановлення каркаса він обшивається стіновим матеріалом, утеплюється, накривається дахом.

5. Підбиваються комунікації.

На вартість монтажних робіт впливають такі фактори:

- ступінь складності форми металоконструкції;

- масштаб роботи;

- особливість ґрунту;

- та сезон.

Як вибрати найкращого постачальника металоконструкцій

Орієнтуйтеся на вік, репутацію компанії та відгуки. Отримайте інформацію у компаній, які раніше будували ідентичні об'єкти. Відвідайте спеціалізовані виставки або виробництва, щоб оцінити технологічність та ступінь автоматизації обладнання. Безаварійні металоконструкції виготовляються на основі розрахунків несучої здатності. У надійного виробника є власне проєктне бюро. Його спеціалісти роблять розрахунки з урахуванням умов експлуатації об'єкта.

Віддайте перевагу компанії, в штаті якої працює спеціаліст із земляних робіт та фундаментів. Серйозний постачальник володіє власною виробничою базою. Залучення підрядників може призвести до зниження якості виробів.

Відповідальний виробник забезпечує антикорозійний захист виробів. На металеві конструкції наноситься шар полімеру або лакофарбові матеріали.

Наявність гарантії. Протягом гарантійного терміну постачальник несе відповідальність за будь-які виробничі дефекти, які виявили себе під час експлуатації. Відповідно, чим більше заявлений гарантійний термін, тим вища якість виробів та захищеність споживача.