Xbox чи PlayStation? А може, Nintendo Switch? Допоможемо вибрати пристрій, щоб отримувати задоволення від гри.
Який формат вибрати
Почніть з ваших очікувань. Якщо вами рухає ностальгія по Contra: Hard Corps та іншим культовим іграм, придивіться до ретро-приставок. А для підкорення сучасного геймінгу будуть потрібні актуальні консолі від Sony, Microsoft або Nintendo. В будь-якому випадку купити ігрову приставку ви можете на сайті інтернет-магазину Smartmag, який пропонує великий вибір приставок на будь-який смак. Вибирати вам доведеться з декількох варіантів:
- Стаціонарні приставки - зануритися в гру
Для роботи стаціонарних приставок потрібний телевізор чи монітор. Вони набагато крупніші за портативні моделі, а тому й значно потужніші. Щоб отримати максимальну якість графіки в сучасних іграх, вам знадобиться стаціонарна модель.
- Портативні - пограти в дорозі
Портативні приставки помітно менші за стаціонарні. В їхній корпус вбудовані кнопки, дисплей та батарея — все необхідне для гри поза домом. Але є й мінус: такі консолі «слабші» за стаціонарні варіанти.
- Ретро-приставки – згадати дитинство
Це стаціонарні або портативні моделі зі встановленими хітами для Sega або Dendy. Деякі з таких приставок навіть підтримують оригінальні картриджі або запускають ігри із зовнішніх карток пам'яті. З їхньою допомогою ви зможете розширити бібліотеку ігор.
Коротко про те, як вибрати приставку
Щоб вам було простіше вибрати відповідний пристрій, поставте собі кілька запитань.
- Де ви гратимете — вдома чи під час поїздок? Які ігри ви більше любите — сучасні чи ті, що були популярними у 1980-х роках? Це допоможе вибрати тип приставки: портативна, стаціонарна або ретро.
- Що ви любите більше - проходити ігри до кінця або постійно пробувати нове. У першому випадку підійде будь-яка консоль, а в другому — лише Xbox.
- Встановіть фільтри на сайті інтернет-магазину та перегляньте варіанти приставок. Часто вони продаються з 2-4 іграми в комплекті. В інтернет-магазині ви можете підібрати аксесуари або купити передплату.
Які додаткові функції вам потрібні?
Батьківський контроль - дозволяє обмежити час гри або суму грошей, яку можна витратити на покупку ігор, а також вимкнути голосовий чат або заборонити ігри з рейтингом AO (Тільки для дорослих).
Режим сну - консоль можна занурити в сон, коли йдеш у справах. А при повторному увімкненні вона запустить гру з того ж місця.
Перегляд ТБ, прослуховування музики - стаціонарні приставки мають доступ до YouTube, онлайн-кінотеатрів та сервісів потокового відтворення музики, наприклад, Spotify.