Тільки людині обирати бути їй щасливою чи ні. Успіх не приходить до того, хто не прагне до нього. Вже зараз варто почати змінювати власну ментальність, бути задоволеним і вдячним усім, хто знаходиться навколо. Мислення багатих і бідних людей суттєво відрізняється. Велика кількість мільйонерів починали з нуля, переживали падіння і банкрутства. Але вони вірили в себе і досягали поставленої мети, не дивлячись ні на що.
Не витрачайте гроші, щоб заробити
Не дивлячись, на дане популярне твердження, воно є невірним. Навіть брати кредити, щоб завітати в букмекерські контори в Україні – абсолютно невірний підхід. Не варто брати чуже для отримання власних грошей. Краще відмовитися від ілюзорного комфорту і відчути весь дискомфорт, котрий супроводжує шлях до мети.
Найнебезпечніша ситуація: фінансові витрати перевищують реальний дохід. У цьому випадку людина продовжує брати позики та здійснює зайві витрати. Той, хто не контролює власні витрати, ніколи не прийде до багатства. Гроші пливуть до тих, хто ними правильно керує і заздалегідь планує фінансові кроки. Кожен мільйонер знає: щоб витратити гроші, треба їх спочатку заробити.
Щоб витрачати з розумом треба мати розум
Фінансова стабільність криється не тільки у великій сумі грошей, але і у знаннях. Чим більше людина знає, тим вище її цінність в суспільстві, і тим продуктивнішими виявляються її зусилля під час заробітку. Тож, щоб заробити свій мільйон треба:
- Набиратися досвіду;
- удосконалювати вміння;
- тренувати фізичні та розумові здібності.
Досягнення фінансової мети подібне до марафону спортсмена: чим більше він тренується, тим ймовірніше переможе.
Витрачай менше ніж заробляєш
Стійкість фінансового стану не залежить від заробітку. Він залежить від того, скільки людина залишає після отримання прибутку і здійснення витрат. Завжди варто відкладати певний відсоток доходу. Він стане матеріальним запасом і гарантує впевненість у майбутньому. Економісти стверджують, що кожна працююча людина може відкладати близько 10% доходу. Якщо вам не вдається відкладати 10%, то відкладайте менше. Але систематично поповнюйте фінансовий запас.
Лев Толстой писав, що «Багатство як перегній. Погано пахне коли в купі, але приносить велику користь коли розподілене».
Не ганяйтеся за грошима, йдіть їм назустріч
Вважається, що на землі грошей настільки багато, що якби всі їх скласти до купи, можна сформувати десятки хмарочосів Бурдж-Халіфа. Грошей дуже багато, але вони «тікають», як тільки бачать, що за ними починаються гнатися. Людина повинна створити умови, щоб гроші самі захотіли до неї прийти.
Часто ми більше цікавимося миттєвими винагородами, ніж перспективою великого заробітку. Але саме перспектива забезпечує стабільний дохід. Гроші, отримані швидко, не гарантують тривалого успіху. Інструментом для отримання грошей може виявитися улюблена справа. Не варто намагатися одразу заробити багато. Дайте собі час: працюйте і вдосконалюйтеся.
Не варто занурюватися в себе. Гроші люблять комунікабельних. Нетовариська людина рідко стає багатою. Про це говорив сам Джон Рокфеллер