Квіти поряд з домом створюють неповторний та доглянутий вигляд території. Їхній п’янкий аромат та буйні кольори буквально зачаровують. Серед різних сортів варто відзначити бульбові та цибулеві квіти, які доступні для замовлення на https://yaskrava.com.ua/ua/klubni-i-lukovicy/ оптом та вроздріб.
Перед замовленням посадочного матеріалу, необхідно зважити на наступні поради.
1) Обирайте різноманітні бульбові та цибулинні квіти з часом цвітіння, що доповнює один одного. Тоді можна забезпечити безперервне цвітіння протягом усього сезону.
2) Потім зверніть увагу на стан ґрунту та вимоги до освітлення кожної рослини, забезпечивши оптимальні умови вирощування для їхнього успіху.
3) Нарешті, поекспериментуйте з різними варіантами розташування рослин, комбінуючи висоту, колір та текстуру, щоб створити бездоганну клумбу.
Перші квіти у саду
Коли природа тільки прокидається, одними з перших прикрашають сад бульбові та цибулинні квіти. Ці чарівні квіти, у тому числі тюльпани, лілії, нарциси та гіацинти, надають чарівність будь-якому пейзажу. Щоб максимально використовувати їхню яскраву зовнішність, дуже важливо розуміти, як правильно садити цибулини.
Купуючи цибулини, вибирають тверді, без плям та плісняви. Шукайте цибулини, які виглядають здоровими та не мають ознак гнилі чи пошкоджень. Якісними вважаються цибулини більшого розміру, тому що вони зазвичай дають міцніші та красивіші квіти.
Бульбові та цибулинні квіти добре ростуть у добре дренованому ґрунті, і для їх цвітіння потрібна достатня кількість сонячного світла. Виберіть місце для посадки, яке отримує щонайменше шість годин прямого сонячного світла на день. Грунт повинен бути пухким, родючим і не містити стоячої води, оскільки надлишок вологи може призвести до гниття цибулин.
Глибина посадки та відстань
У кожного типу квіткових цибулин своя глибина посадки. Зазвичай тюльпани і гіацинти садять на глибину 15-20 см, а нарциси та лілії віддають перевагу глибині 10 см. Розміщуйте цибулини відповідно до конкретних вимог кожного типу квітки, зазвичай на відстані десь 15 см один від одного.
При посадці цибулини поміщають в землю загостреним кінцем вгору. Така орієнтація забезпечує правильне зростання та розвиток. Акуратно вдавіть цибулини в ґрунт, переконавшись, що вони міцно закріплені, але не здавлені. Засипте цибулини ґрунтом, не залишаючи повітряних кишень, і ретельно полийте, щоб ґрунт осів.