Щоб отримати гарний врожай коноплі, потрібні, передусім, дві речі. Перша – якісне насіння, яке можна придбати на сайті https://chu-seeds.com.ua/. Друга – правильний догляд за рослиною, який включає в себе й удобрення коноплі. Якщо з першим все зрозуміло, то ось щодо другої умови виникають питання, особливо у гроварів-новачків.
Як відомо, добрива поділяються на органічні та мінеральні. І мінеральні вважаються дуже важливими для ефективного росту канабісу. Такі суміші класифікуються за своїми характеристиками:
- По фізичним властивостям – тверді та рідкі. Перші представлені у формі гранул або порошку, другі відносяться до аміачних;
- По хімічним властивостям – нейтральні, лужні та кислі. Таким чином, деякі з них можуть впливати на кислотність грунту, що важливо для регулювання рівню рН.
За допомогою мінеральних добрив можна суттєво підсилити зростання канабісу, шляхом поліпшення характеристик грунту. А це, в свою чергу, позитивно впливає на врожайність.
Переваги мінеральних добрив
У порівнянні з органікою, мінеральні добрива мають деякі переваги. Це не означає, що ними можна замінити органічні суміші, навпаки, вони добре доповнюють одна одну. Але у гроверів саме мінерали користуються великою популярністю.
Серед плюсів мінеральних сумішей відзначають:
- Доступна ціна – вони коштують значно дешевше органічних;
- Забезпечується швидке зростання та розвиток кущів канабісу;
- Невибагливість у зберіганні – якісь особливі умови не потрібні, головне, щоб добрива не пошкодились та не потрапляли під вплив вологи;
- Швидке та легке засвоєння рослиною поживних речовин;
- Довгий термін придатності, завдяки чому суміші можна довго зберігати і використовувати лише за потребою.
Таким чином, кожен, хто планує вирощувати коноплю, повинен потурбуватись про те, щоб мати в своєму арсеналі хоча б одну мінеральну суміш. На щастя придбати такі добрива можна в будь-якому магазині садівництва. Втім, розраховувати на гарний результат при підживленні рослин коноплі можна лише тоді, коли використовується якісне насіння. Також важливим моментом є правильна концентрація мінеральних добрив, з ними потрібно працювати обережно, аби не перенаситити грунт і не змінити критично його рівень кислотності.