Щоб успішно проводити бізнес-заходи, такі як конференції, переговори, тренінги та семінари, однозначно необхідно мати належно обладнані конференц-зали. Сучасний конференц-зал, оснащений за останніми досягненнями у сфері мультимедіа, дозволяє підняти бізнес на новий рівень у наданні конференц-послуг або для власного корпоративного використання.

Тому для забезпечення максимальної ефективності будь-якого бізнес-заходу важливо докладати увагу до кожної деталі. Аудіовізуальний комплекс для великих переговорних приміщень вважається одним із найбільш складних та насичених обладнанням. Забезпечення високоякісного аудіо та відео, інтерактивні можливості та зручність управління - це лише деякі з аспектів, які враховує сучасний аудіовізуальний комплекс.

Монтаж та встановлення мультимедійного обладнання для конференц-залів, професійна консультація, сервісна та гарантійна підтримка

В залежності від функціональних вимог, технічне обладнання конференц-залу може включати в себе різноманітні компоненти:

  • Система відображення інформації.
  • Засоби звукопідсилення мови.
  • Конференц-система із синхроперекладом.
  • Система відеоконференцзв'язку.
  • Система автоматичного керування.
  • Система бронювання приміщень.
  • Обладнання для протоколювання та онлайн трансляції.

Система відображення інформації

Для оптимального відображення графічної інформації у конгрес-залах використовується розгалужена система, що включає в себе різноманітні технічні рішення:

  • Основна проекційна система: екран великої діагоналі розміщується на сцені за трибуною та столом президії. Проектор може бути розташований під стелею або на протилежній стіні від екрану. До основних засобів відображення також можуть входити відеостіни, складені з професійних LED панелей.
  • Додаткові відображаючі системи: рідкокристалічні панелі встановлюються в різних місцях зали для дублювання основного екрану, наприклад, над останніми рядами або з боків сцени.
  • Невеликі LED монітори: один монітор розташовується на трибуні для доповідача, а решта, залежно від кількості членів президії, розміщуються на столі президії.

Засоби звукопідсилення мови

Для забезпечення рівномірного та чіткого звучання з перших рядів до останніх в конференц-залах використовується технічний комплекс, який включає у себе систему фонового озвучування. Проста версія цієї системи включає в себе:

Радіо або дротовий мікрофон для доповідача, членів президії та слухачів із зали: забезпечує можливість передачі чіткого звуку від різних джерел в рамках конференційного приміщення.

Підсилювачі та мікшери для змішування звукових сигналів: гарантують збалансований та якісний звук, а також управління різними аудіосигналами.

Розподілена система звукових динаміків: розташовані так, щоб забезпечити рівномірне озвучування всього приміщення.

У випадку складніших приміщень з точки зору архітектурної будови та розподілу аудіоконтенту, використовуються додаткові звукові процесори, матричні комутатори, різноманітні перетворювачі та інша апаратура. Це дозволяє забезпечити оптимальну якість звучання в усіх куточках залу, забезпечуючи ефективне та якісне аудіо для всіх учасників події.

Конференц-система із синхроперекладом

Відповідно до потреб, мультимедійний комплекс конференц-залу може включати в себе конференц-систему та систему синхронного перекладу. Конгрес-система забезпечує легку організацію одночасної участі в дискусіях великої кількості делегатів, що становить суттєву перевагу в галузі дискусійних технологій. Завдяки системі синхроперекладу доповідач може продовжувати виступ, і його мова одночасно перекладається на кілька інших мов. Додаткову інформацію по технічному оснащенню конференц-системами можна отримати за посиланням - https://dardali.com/uk/akademiya-praktiki/teoriya/140-tekhnichne-osnashchennya-konferents-zaly-kyiv-ukrane.

Система відеоконференцзв'язку

Для проведення зв'язку з віддаленими учасниками через Інтернет у конференц-залі необхідно використовувати систему відеоконференцзв'язку. Таке технічне рішення дозволяє здійснювати переговори будь-якого рівня та призначення, навіть якщо учасник розташований на іншому кінці світу.

Варіанти відеоконференцзв'язку можуть базуватися на програмному забезпеченні або на спеціалізованих термінальних пристроях. Крім традиційної передачі відео та аудіо (демонстрація учасників та трансляція голосу), система відеоконференцзв'язку дозволяє обмінюватися різноманітною графічною та музичною інформацією, такою як презентації, відео або аудіофайли. Це робить можливим проведення продуктивних та високоякісних обговорень та презентацій незалежно від місцезнаходження учасників.

Система автоматичного керування

Система автоматизованого управління розроблена для забезпечення зручного та централізованого контролю над усім інженерним обладнанням у конференц-залі. Зазвичай, для автоматизованого керування передбачається два пункти управління: один в операторській зоні та інший на місці голови президії. Керування комплексом здійснюється через сенсорні монітори або клієнтські гаджети, використовуючи інтуїтивно зрозумілий графічний інтерфейс.

Оператор чи голова президії можуть в будь-який момент обирати, які сигнали показувати на головному екрані, які на додаткових моніторах, регулювати гучність, управляти освітленням, налаштовувати температуру приміщення та здійснювати інші необхідні операції. Це надає можливість миттєво реагувати на потреби заходу та забезпечує максимальний рівень комфорту та контролю над технічною частиною події.

Система бронювання приміщень

У сучасних організаціях, де кількість переговорів може досягати значної кількості за один робочий день, важливо впроваджувати систему бронювання для конференц-залів. Це особливо актуально, коли в компанії існують кілька приміщень для засідань. Системи бронювання зазвичай розташовані перед входом у переговорні кімнати і представляють собою невеликі сенсорні панелі для відображення та зміни стану доступності конференц-залу.

Ці сучасні пристрої дозволяють всім співробітникам легко і зручно бронювати конференц-зали через відповідне програмне забезпечення, хмарний сервіс або прямою взаємодію на сенсорних панелях резервування. Основна ідея систем бронювання полягає в тому, щоб забезпечити комфортне планування зайнятості переговорних приміщень, враховуючи час, дні тижня та дату. Також вони дозволяють з легкістю визначати статус засідань у конференц-залі, що є важливим для всіх зацікавлених сторін.

Обладнання для протоколювання та онлайн трансляції

Останнім штрихом у технічному комплексі для конференц-залу є система запису подій. Це обладнання виконує завдання архівування одночасно всіх або вибраних джерел аудіо та відеосигналів, таких як відеозйомка з камер відеоконференцсистеми або інших джерел, або аудіозаписи з мікрофонів та конгрес-систем. Отримана інформація може бути збережена на спеціальних аудіо- та відеосерверах, а також транслюватися онлайн через Інтернет на такі популярні платформи, як YouTube та інші. Щоб отримати професійну консультацію по технічному оснащенню конференц-залів, звертайтесь до компанії DarDali.