Обов'язковим атрибутом стильного та елегантного жіночого образу є доглянутий та красивий манікюр. Сьогодні в б'юті-індустрії популярна та затребувана така процедура, як нарощування нігтів. За допомогою акрилу або гелю можна надати нігтям бажаної довжини та форми, що особливо актуально власницям тонких та крихких нігтьових пластин.

Технологія нарощування нігтів на перший погляд здається дуже складною і трудомісткою. Однак насправді все трохи інакше. Освоїти її можна самостійно в домашніх умовах, наперед купивши стартовий набір, укомплектований усім необхідним.

У базовий набір для нарощування нігтів, як правило, входять всі необхідні матеріали та інструменти для процедури. Пропонуємо розглянути кожен із них докладніше.

1. Лампа. Прилад призначений для миттєвої полімеризації манікюрних матеріалів. Лампа для нарощування нігтів в Одесі буває:

  • UV (потужністю від 9 до 36 Вт).
  • UV/LED – комбінована.
  • CCFL – з холодним катодом.

2. Праймер, який виконує функцію знежирення нігтя. Він буває:

  • кислотним. Такий засіб випаровується самостійно і не вимагає просушування в УФ-лампі. До недоліку можна віднести наявність різкого запаху.
  • гелевим. Даний різновид праймера слід просушувати під ультрафіолетовими променями у спеціальній лампі.

3. Засіб для зняття лаку. Цей манікюрний матеріал є незамінним при здійсненні більшості нейл-процедур. На щастя, він представлений у великому асортименті та широкому ціновому діапазоні.

4. Гелі. Саме за допомогою даного матеріалу можна наростити нігті, надати їм бажаної форми та довжини. У стартовий набір входять, зазвичай, білий чи прозорий гель. Також додатково можуть бути додані різні елементи для дизайну: блиски, сухофрукти, наклейки, інше.

5. Кисті. У базову комплектацію входять кисті прямої та звуженої форми з натурального та синтетичного ворсу. Натуральний виріб призначений для моделювання, синтетичний для нанесення лаків.

6. Типси та форми. Гелеві типси, нижні та верхні форми для нарощування нігтів дозволяють відтворити вільний край ногтя. Вони можуть мати класичний, звужений, прямий і загнутий вигляд.

7. Безворсові серветки. Їх використовують для обробки натурального та штучного нігтя як у сухому, так і у змоченому вигляді.

8. Пилки. Як правило, до базового набору входить 1-2 інструмента різної абразивності. Експерти рекомендують додатково купити пилочки для нігтів в інтернет-магазині:

  • Для первинної обробки (до 100 грит).
  • Для коригування форми (до 180 грит).
  • Для шліфування (до 240 грит).
  • Для фінішної обробки (до 1200 грит).

9. Топ чи фінішне покриття. Даний матеріал призначений для надання нігтьової пластини глянсового блиску та підвищення міцності.

10. Баф. Інструмент із полімерного матеріалу має чотири сторони, де кожна відрізняється абразивністю.

11. Олія для кутикул. Маслянистий продукт використовують на завершальній стадії нарощування, і призначений для пом'якшення і вирівнювання кутикули.

Базовий набір для нарощування нігтів для нейл-майстрів-початківців дозволяє освоїти технологію і отримати перший досвід.