Якщо вам набридло традиційне умеблювання кімнат у квартирі, спробуйте додати в інтер'єр креативу. Дизайнери називають це змішуванням стилів, а ми розглянемо це з точки зору ергономіки, максимального комфорту і внутрішньої естетики.

AD_4nXdNJnufSsDw2VX9gSpAbJ6SxIVDvfvEnLSyaBH9W7ZPYzo7QvHFrHRaTeOOlVJ6JnxvDNXzimCzdZ1Qjx0KuAmWiIppWYqTBAU7-Pch21pg-CFLG3Ii8q_p1abTclTpfZ0z9iArbaJtepMdzQMM5uEAgd8?key=irm2RYfY3isYkGQcUzGJGg

Знайдіть точки дотику

Якщо вам подобається стиль «кантрі», але ви не уявляєте свій інтер'єр без модних трансформованих меблів, спробуйте знайти спільне між предметами. Це може бути один колір, текстура, форми. Наприклад, у традиційно обставлену кімнату малюка впишеться дитяча кровать у сучасному стилі. Достатньо підібрати модель у такому ж кольорі, щоб вона гармонійно поєднувалась із загальним простором.

У мінімалістичній вітальні стіл з гнутими ніжками іншого стилю матиме гарний вигляд, якщо ці ж вигнуті лінії знайдуть відображення у світильниках або навіть малюнку килима.

Робіть акценти

Один предмет, який відрізняється за стилем від усієї наявної обстановки, може стати цікавим акцентом. Наприклад, у кімнаті в стилі «лофт» м'який великий червоний диван, встановлений посередині, стане тим самим ключовим елементом. А щоб продовжити його тему в інтер'єрі, використовуйте фіранки або невеликі декоративні деталі точно такого ж кольору.

Загальна тема

Ще один спосіб легко змішувати і поєднувати стилі меблів — придумати тему. Наприклад, якщо ви хочете створити будуар у кімнаті, стелі якої обшиті дерев'яними панелями, пошукайте в меблевих магазинах предмети, що продовжують «природну» тему:

  • зелене м'яке крісло зі спинкою;
  • очеретяний світильник;
  • кошик для білизни з лози;
  • французький дерев'яний комод.

Навіть штори з рослинним орнаментом стануть візуальним доповненням загальної теми.

Настрій

Атмосфера і настрій можуть бути ще однією формулою об’єднання в стильних будинках. Хочете, щоб ваш простір був барвистим або нейтральним, з нальотом розкоші або дуже простим? Зосередьтеся на цьому настрої, щоб він став основою під час вибору меблів. В ході купівлі чергового виробу запитайте себе: «Чи відповідає його енергетика моєму настрою?».

AD_4nXeMz_6nmI5UV00hs_o4ttEpHP_nYmQY-biTNnYifPCogus59lU1BQyyuQEbB2E_RYY16Dr8-Eg_8i28WE0ASrwotEnTQ73LlwiPblpKMXyracOxPlGqvh88mFlscdP1tcC4BzmfqUZHm8Y5v7nJ2Jpfff0p?key=irm2RYfY3isYkGQcUzGJGg

Зонування

Розділіть кімнату на зони. Так ви легко можете використовувати в одному просторі меблі різних стилів. Зону навчання оформіть у вигляді кабінету або бібліотеки — книжкова шафа, парта шкільна, настільна лампа. А для локації відпочинку виберіть скандинавський стиль або прованс. В одній кімнаті може бути 2–3 такі зони. Залишається об'єднати їх спільним елементом у цілісний простір. Ним може стати, наприклад, килим, який завдяки нейтральному декору впишеться в кожен стиль.

Спростіть колірну палітру

Можна спробувати об'єднати меблі різних стилів у єдиний інтер'єр, зупинившись на виробах простих, стриманих кольорів. Комбінування предметів кількох епох і напрямів буде успішним, якщо загальна палітра нейтральна.