Здавалося б, складна економічна обстановка повинна була надовго заморозити будівельні майданчики в нашій державі. Однак криза змогла стати перешкодою новобудові. Причому навіть приватні домобудівні роботи не перервалися. Наші громадяни продовжують активно зводити особняки і котеджі. За рахунок яких коштів їм це вдається? Насправді сучасне будівництво не вимагає особливих фінансових вливань. Не вірите? Почитайте більше про будівництво каркасних будинків. Це дуже популярна в наші дні технологія, яка прийшла на українські простори з далекої Канади. Що ж такого придумали робити канадські будівельники, що дозволило знизити собівартість будинків в кілька разів? Насправді все досить просто.

Канадська технологія має на увазі швидке зведення будинків на основі каркаса і щитових панелей. Монтується конструкція оперативно, для її зведення навіть не потрібен фундамент. Всі ці фактори пояснюють, чому витрати знизилися в рази.

Хоч технологія будівництва за канадською системою вважається простою, не варто експериментувати зі зведенням котеджу, якщо у вас немає належного досвіду. Краще доручіть роботу над проектом професіоналам. До речі, ось сторінка, де можна замовити такі послуги. Завдяки кваліфікованим будівельникам ваш проект буде реалізований в найкоротші терміни. До речі, майстри врахують всі нюанси і не допустять помилок при облаштуванні будинку. Це гарантує вам і домочадцям максимальний комфорт проживання.

Які помилки можуть допустити некомпетентні будівельники при облаштуванні канадського будинку? По-перше, вони часто допускають неправильне розташування вентиляційних каналів. Чим це загрожує? Рівень звукоізоляції всередині будинку буде незадовільним. Тобто, перебуваючи, наприклад, на першому поверсі будівлі, ви добре будете чути, що відбувається на другому. До речі, така висока звукопроникність може виникнути також через монтаж внутрішніх перегородок з порушенням технології. Тому не запрошуйте любителів для робіт над проектом, користуйтеся лише послугами перевірених компаній.

До речі, досвідчені будівельники передбачать інші важливі моменти. Наприклад, підвищать пожежостійкість будови. За рахунок чого цього можна досягти? Вся справа знову-таки в грамотної вентиляції будівлі. Має значення, звичайно, і якість задіяних зодчими матеріалів. Якщо каркасно-щитові панелі були використані дорогі, то будівля буде більш вогнестійкою.

Не допустять майстри і виникнення ефекту «термоса». Йдеться про будинки, які мають порушений повітрообмін. Таке трапляється, якщо сіп-панелі були підібрані некоректно.