
17:26, 7 квітня 2016 р.
Хмельницькі підприємці навчаються бути партнерами з Німеччиною
Сьогодні в рамках Днів проекту GIZ організовано проведення презентації Програми Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини з підготовки управлінських кадрів Німеччина – Україна.
Захід триватиме сьогодні та завтра за підтримки обласної державної адміністрації спільно з торгово-промисловою палатою. Навчання має на меті стати дієвим інструментом диверсифікації зовнішньоекономічної діяльності українських підприємств, які мають економічні відносини з іншими країнами.
«Програма надзвичайно актуальна для розвитку економічного потенціалу області, формуванню стійких економічних відносин з представниками бізнесу Німеччини, налагодження взаємовигідних міжнародних економічних зв’язків», – каже перший заступник голови облдержадміністрації Василь Процюк.
Учасниками семінару стали представники малого та середнього бізнесу області.
У результаті програми уже стажування в Німеччині пройшли 62 представники підприємств області. Їм вдалося налагодити економічні зв’язки більш як з 30 іноземними партнерами, впроваджено близько 15 інноваційних проектів та залучено 5,0 млн доларів іноземних інвестицій.
Під час стажування учасники набули знань щодо крос-культурних особливостей німецької культури ведення бізнесу та вдосконалили свої вміння ведення переговорів, а також ділову та професійну поведінку, відвідали успішні німецькі підприємства та взяли участь у фахових зустрічах на теми розвитку підприємництва, міжнародної кооперації, керування персоналом та управління якістю.
Експерти зацікавлені розвитком бізнесом області, тому надають можливість менеджерам 17-ти суб’єктів підприємництва 8 квітня 2016 року пройти співбесіду для стажування у Німеччині.
Пан Ярослав з Старокостянтинова має своє приватне підприємство та планує працювати на розвиток інвестиційної привабливості Хмельниччини. Підприємець уже проходив навчання та жив у країнах Європи для отримання практичного досвіду.
«Крім того, що ми побачили інші економічні горизонти, ми навчилися користуватися багатьма міжнародними інструментами. Ми навчалися не лише теоретично, але й практично. Нас відправляли в місто і давали завдання домовлятися з підприємствами про співпрацю, – розповідає учасник програми Ярослав. – Є багато перешкод, зокрема, це політика держави. Але отримані інструменти я вже використовую у свій роботі. Чекаю позитивних результатів».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Солодкі напої з доставкою: як обрати улюблений смак
Новини компаній
12:00
28 квітня
11:00
28 квітня
Оголошення
10:37, 22 квітня
12:00, 28 квітня
6
18:44, 22 квітня
live comments feed...