
09:02, 10 квітня 2016 р.
У Хмельницькій прикордонній академії перші випускники Національної поліції (Фото)
9 квітня відбувся перший випуск аналітиків з кримінального аналізу та аналізу ризиків Національної поліції України. 12 працівників Департаменту по боротьбі з торгівлею людьми пройшли двотижневий курс у Національній академії Державної прикордонної служби України ім. Хмельницького.
В академії є курс аналізу ризиків, який викладається прикордонникам. А в рамках цієї програми викладачі академії розробили нову програму. Оскільки часу небагато, а охопити намагалися якомога більше, то програма вийшла насиченою, по 8 годин вдень перебували поліцейські на навчанні. Фінансує програму держдепартамент США, а реалізацією займається Представництво міжнародної організації з міграції.

У Хмельницькій прикордонній академії перші випускники Національної поліції (Фото) (фото) - фото 2
Як розповів професор кафедри прикордонної безпеки Юрій Дем’янчук, у навчанні більше звертали увагу на практичну частину, моделювали різні ситуації і разом їх вирішували: «Сьогодні ми вперше готуємо фахівців для Національної поліції, нам приємно визнати, що контингент учасників доволі високий, вони заповзято ініціативно займалися», – говорить викладач курсу. Поділився, що викладачі уже теж зробили певні висновки, на чому розставити акценти, що покращити, аби досягти максимального успіху.

У Хмельницькій прикордонній академії перші випускники Національної поліції (Фото) (фото) - фото 3
Правоохоронці запевняють, що уже готові втілювати здобуті знання. Серед 12 учасників навчання 1 жінка – Ірина Гоманюк. Вона поділилася враженням від курсу: «Емоції тільки позитивні, хотілось би подякувати викладачам за підхід у викладанні. Усі здобуті знання будемо застосовувати у нашій подальшій роботі».

У Хмельницькій прикордонній академії перші випускники Національної поліції (Фото) (фото) - фото 4
Олег Рикун, начальник відділу Департаменту боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми Національної поліції України, розповів: «Останні чотири дні ми вивчали аналіз ризиків – це те, що допоможе у нашій роботі, а саме в департаменті по боротьбі з торгівлею людьми. Допоможе нам уже більш стратегічно, тактично аналізувати рівень злочинності у нас в державі, прогнозувати події у майбутньому і працювати на упередження».
Перший заступник ректора Віталій Веретільник подякував усім, хто був долучений до цієї програми й вручив дипломи про проходження програми.

У Хмельницькій прикордонній академії перші випускники Національної поліції (Фото) (фото) - фото 5

У Хмельницькій прикордонній академії перші випускники Національної поліції (Фото) (фото) - фото 6
Попереду ще два курси підготовки фахівців, тобто ще 24 аналітика планують підготувати у стінах прикордонної академії.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Полегшення щоденних задач в роботі: а чому ви й досі не на всю використовуєте Microsoft Excel?
Новини компаній
18:00
Вчора
Чому проєкти МАСЦО часто залишаються лише на папері
Новини компаній
09:00
Вчора
09:30
2 травня
12:00
1 травня
12:43
30 квітня
ТОП новини
Оголошення
12:50, 1 травня
12:13, 22 квітня
7
14:14, 29 квітня
live comments feed...