
09:04, 11 квітня 2016 р.
На 11-й конференції з екотранспорту показали перший український електромобіль
В Україні створили перший вітчизняний прототип електрокара. Його представили у Монако на 11-й щорічній конференції з екологічного транспорту. Український електромобіль отримав назву Synchronous.
Про це повідомляє Корреспонлдент, з посиланням на компанію-розробник Electric Marathon International.
У повідомленні йдеться: "Інноваційний електричний двигун, сонячні панелі на даху, нові інженерні рішення повинні зробити пересування на цій машині комфортним. Панорамне тоноване вікно і зовнішній вигляд, що нагадує середньовічні карети, дозволяють Synchronous стати ідеальним засобом пересування в місті..."

На 11-й щорічній конференції з екотранспорту показали перший український електромобіль (фото) - фото 1
"Synchronous – це особливе і незвичайне, нестандартне рішення у світі електричних автомобілів", – зазначили в компанії.
Cлід зазначити, що в Україні різко зросли продажі електромобілів. Причиною підвищення попиту на електромобілі експерти називають скасування з початку 2016 року ввізних мит.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:30
2 травня
12:00
1 травня
12:43
30 квітня
ТОП новини
Оголошення
19:35, 22 квітня
19:35, 22 квітня
19:35, 22 квітня
19:35, 22 квітня
19:35, 22 квітня
live comments feed...