
13:38, 18 липня 2016 р.
У Хмельницькому відкриють філію ЦНАПу міської ради
У новому приміщенні працюватимуть спеціалісти відділу реєстрації місця проживання.
За адресою вулиця Грушевського, 86 о 10:00 годині 19 липня відбудеться відкриття філії № 1 управління адміністративних послуг Хмельницької міської ради.
У новому приміщенні працюватимуть спеціалісти відділу реєстрації місця проживання управління з питань реєстрації Хмельницької міської ради та адміністратори управління адміністративних послуг.
На офіційному сайті Центру надання адміністративних послуг міста Хмельницького зазначено, що рівень довіри населення та зокрема робота даного Центру оцінюється позитивно. Так оцінюють свою роботу працівники ЦНАПу щомісячно вивчаючи думку щодо якості своєї роботи.
Також нагадаємо, що у Центрі надання адміністративних послуг з’явилася нова послуга. Відтепер про готовність видачі результату послуги повідомлятимуть шляхом інформуватимуть через sms-повідомлення або повідомлення на електронну пошту суб’єктам звернень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:30
4 березня
Несправності автомобіля: коли потрібно замінювати деталі?
Новини компаній
16:00
2 березня
Оголошення
11:10, 3 березня
15:36, 1 березня
10
13:08, 2 березня
live comments feed...