
16:32, 23 серпня 2016 р.
Юні хмельничани малювали на асфальті
На центральному майданчику у парку імені Михайла Чекмана у рамках відзначення дня Державного Прапора та 25-ї річниці незалежності України Всеукраїнський благодійний дитячий фонд «Щедрику-Ведрику» влаштував свято для дітей-сиріт – конкурс малюнку на асфальті.
45 дітей міста разом зі своїми опікунами демонстрували художні таланти. В малюнках юних хмельничан переважали жовто-блакитні кольори, тема миру та єдності України. На свято завітали заступник міського голови Галина Мельник та депутат міської ради Наталія Собко.
По закінченню конкурсу журі визначило найкращих. Переможцями стали діти, які намалювали Державний Прапор України. Усі дітки, в свою чергу, отримали подарунки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Чому проєкти МАСЦО часто залишаються лише на папері
Новини компаній
09:00
09:30
2 травня
12:00
1 травня
12:43
30 квітня
ТОП новини
Оголошення
07:57, 24 квітня
live comments feed...