
Герої нашого міста
12:03, 20 грудня 2016 р.
Поліцейські, які врятували життя: важке побиття та сварка, яка ледь не закінчилась смертю (Фото)
Герої нашого міста
У спеціальній рубриці «Герої нашого міста» ми продовжуємо розповідати про тих людей, що живуть серед нас, але вчинки яких допомогли врятувати життя інших та по праву називаються героїчними.
Сайт 0382.ua продовжує шукати героїв Хмельницького. Цього разу ми знову знайшли їх у рядах патрульної поліції. Як ми і обіцяли, спочатку будуть історії саме правоохоронців, адже їм найчастіше доводиться проявляти витримку, холоднокровність та героїзм. Проте вони не забувають, що головні їхні завдання — захищати, оберігати та рятувати, а найвища цінність — життя людини.
Сьогодні ми розповідатимемо чергові дві історії полісменів, якими вони погодилися поділитися. Першою стане розповідь лейтенанта Жупана В’ячеслава Олександровича. До роботи в поліції В’ячеслав навчався у Національному університеті фізичного виховання та спорту України та встиг попрацювати охоронцем у нічному клубі. Спортивне минуле, за його словами, дещо допомагає на службі та часто стає у пригоді.
«Пішов в поліцію, тому що, як і більшість студентів у цей час, прагнув змін. Я розумів, що поліція — це новий орган і окрім перспектив кар’єрного росту тут є можливість стати частиною змін у майбутньому», — розповідає патрульний.
Щоб працювати у патрульній поліції Хмельницького В’ячеслав приїхав аж з Києва, де тренувався та навчався останні 6 років. Родом хлопець з Черкаської області, тому зізнається, що служба в поліції кардинально змінила його життя, адже приїхавши в наше місто тут не було ані друзів, ані знайомих. Все довелося починати з чистого листа. Далі він поділився своєю історією надання першої медичної допомоги, хоча був не на зміні, але виявився єдиним, хто зміг надати невідкладну допомогу.
«У вихідний день я повертався додому близько 23 години вечора. Вийшов з маршрутки на зупинці «Заготзерно» та почув гучні крики. Я підбіг і побачив, що на асфальті лежить чоловік в якого сильно розбита голова. Навколо було дуже багато крові, але потерпілий був у свідомості. Я викликав екіпаж та швидку, а сам тим часом спробував зупинити кровотечу. Як розповів чоловік трішки пізніше, в нього виник конфлікт з молодиками, які його в результаті побили та втекли. Патрульним, які приїхали я передав всю інформацію про злочинців, а сам взяв аптечку та залишився зупиняти кровотечу, так як чоловік почав втрачати свідомість. Вже після надання першої медичної допомоги приїхала карета швидкої. Чоловіка госпіталізували до лікарні», — ось такою історією поділився В’ячеслав Жупан.

Поліцейський зізнався, що це не перший раз коли довелося діяти в екстремальних ситуаціях. В житті були випадки, коли приходилося витягувати людей які тонули, тому як діяти в схожих ситуаціях він знав.
Наступним героєм спецрубрики став ще один лейтенант поліції Римар Петро Петрович. В правоохоронних органах Петро Петрович працював, ще до запровадження патрульної поліції. Зізнається, що трішки довелося перелаштуватися, адже це абсолютно новий орган та є досить нововведень.
«Одного дня, близько п’ятої години ранку, поступив виклик на сімейну сварку по вулиці Заводській. Коли тиди прибули, одразу на зустріч вибіг чоловік. Він був в стані алкогольного сп’яніння та помітно знервований. Коли ми запитали, що сталося, чоловік повідомив, що посварився з дружиною, але вже все нормально. Дружина, за його словами, пішла у невідомому напрямку, скоріш за все до подруги. Так як чоловік був сильно знервований та поводився підозріло ми зайшли до будинку, щоб все оглянути. В жодній з кімнат жінки не було. Але він продовжував неадекватно себе поводити. На прибудинковій території жінки також не було. А ось коли оглядали сарай, відчули що підлога прогинається і зрозуміли, що там є ще й підвал. Відкрили — це виявився погріб, а внизу там лежала жінка без свідомості. Ми спустилися до неї, надали домедичну допомогу, викликали швидку та затримали чоловіка. Як виявилося, співмешканець під час сварки її побив та намагався задушити. Він так і подумав, що це йому вдалося та намагався сховати тіло», — поділився історією Петро Римар.

Ось такі історії ми приготували Вам на сьогодні. Можемо пересвідчитися в тому, що робота правоохоронців вимагає не лише холоднокровності та витримки, а й завжди бути надзвичайно уважним до деталей, адже саме вони можуть врятувати життя людини.
Інші історії Ви можете прочитати у нашій рубриці «Герої нашого міста».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Як отримати ID-карту у столиці: особистий досвід та поради
Новини компаній
11:24
Вчора
16:37
6 травня
09:30
6 травня
Полегшення щоденних задач в роботі: а чому ви й досі не на всю використовуєте Microsoft Excel?
Новини компаній
18:00
5 травня
Чому проєкти МАСЦО часто залишаються лише на папері
Новини компаній
09:00
5 травня
Оголошення
16:32, 30 квітня
11:31, 3 травня
10
15:43, 4 травня
20:31, 7 травня
119
live comments feed...