Базарний Хмельницький
12:55, 1 лютого 2017 р.
Хмельницький речовий ринок: коли працює та як не заблукати (ФОТО, ОПИТУВАННЯ)
Базарний Хмельницький
Не секрет, що наше місто перш за все відоме в Україні та навіть за кордоном, завдяки речовому ринку. «Хмельницькі базари» — саме в цьому проекті ми спробуємо розповісти про плюси та розкрити проблеми не лише всім відомого речового ринку, а й інших ринків Хмельницького.
Розпочнемо звичайно ж з речового. «Туча», «толкучка», «базар» — такі назви носить один з найбільших ринків України, площа якого сягає близько 20 гектарів. Запрацював він ще у 80-х роках минулого століття, коли Хмельницький міськвиконком надав дозвіл місцевій «Облспоживспілці» на облаштування першого великого речового ринку на Львівському шосе. Протягом наступних десятиліть навколо нього розбудувався цілий ринковий комплекс.
QADyb5RSnkE.jpg
Зараз у Хмельницький за покупками з’їжджаються люди із багатьох областей, міст та навіть із сусідніх країн. «Туча» перетворила Хмельницький на ринковий центр Західної України — така репутація має як плюси, так і мінуси.
Для початку невелика ознайомча екскурсія по речовому. План та розташування основних складових великого базару виглядає так:
mapr_razpolozenie.jpg
Графік роботи. Працює ринок майже щоденно. Виключенням є лише понеділок — в перший день тижня тут не торгують. До вашої уваги повний графік:
- Понеділок — вихідний
- Вівторок — 06:00 - 14:00
- Середа — 06:00 - 14:00
- Четвер — 06:00 - 14:00 (Оптові ринки вихідні)
- П’ятниця — 06:00 - 14:00
- Субота — 06:00 - 15:00
- Неділя — 06:00 - 14:00
Масштаби і різноманіття речового ринку вражають лише гостей міста. Самі хмельничани вже звикли до такого сусідства та зовсім цьому не дивуються. Але яку користь приносить та які проблеми створює «толкучка» мешканцям нашого міста? Саме на ці та інші запитання ми спробуємо дати відповідь у наступних матеріалах проекту «Хмельницькі базари». Одразу ж анонсуємо, що на речовому ринку ми зупинятися не збираємося. В майбутньому, обов’язково розглянемо теми пов’язані з продуктовими та стихійними ринками нашого міста та, разом із вами, спробуємо нарешті визначитися куди краще ходити за покупками: на ринки чи в магазини та супермаркети.
Нагадаємо, що в цьому проекті, як і у всіх інших, ми завжди залишаємося відкритими і пропонуємо Вам взяти участь у його створені. Пишіть нам у коментарях про проблеми та теми пов’язанні з ринками Хмельницького, які турбують саме Вас. Найцікавіші ми розглянемо у наступних статтях.
Також пропонуємо всім пройти міні-тест на знання речового ринку і взяти участь в нашому опитуванні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Найбільша проблема Хмельницьких базарів
проголосувало 469 відвідувачів
Недотримання санітарних норм (бруд, сміття)
29,6%
Жахливі вбиральні
8,7%
Шахрайство продавців
14,9%
Низька якість продукції
22,0%
Неякісний стан доріжок (ями, нерівності)
20,7%
Відсутність сучасного обладнання для зберігання продуктів
4,1%
Останні новини
09:30
Вчора
ТОП новини
Оголошення
09:47, Вчора
32
12:15, Вчора
12:26, Вчора
12:21, Вчора
2
live comments feed...