18:39, 20 листопада 2017 р.
Патрульні: "З початку року під колеса автівок у Хмельницькому потрапили 110 пішоходів"
Загалом за 10 місяців 2017 року в місті під час аварій загинули 9 осіб.
В управлінні патрульної поліції Хмельницького підбили підсумки "Тижня безпеки дорожнього руху" та озвучили статистику дорожньо-транспортних пригод в поточному році. Так, у 2017-му вже сталося понад 20 600 порушень правил дорожнього руху, 280 аварій в яких постраждали 380 осіб та 12 - загинули (Троє з них на трасі М-12).
Сьогодні ж, 20 листопада, громадські активісти, патрульні та керівник обласної Укртрансбезпеки Віталій Дзюба розповіли про виконану роботу в рамках "Тижня безпеки дорожнього руху". За минулі 7 днів підопічні Віталія Петровича склали 149 актів про порушення закону "Про автомобільний транспорт".
"Найпоширеніші порушення - неналежний технічний стан автомобілів, невидача квитків та порушення режиму праці та відпочинку водіїв. Все це свідчить про низький рівень підготовки перевізників, в тому числі й до ускладнення погодних умов в зимовий період. Тому наші рейди на цьому не закінчуються та вже з 20 листопада по 17 грудня проводитимемо спільно з поліцією перевірку готовності перевізників до зимових умов", - зазначив Віталій Дзюба.
Щодо профілактичних заходів, то громадські активісти разом з поліцією все ж надіються, що проведенням таких акцій вдасться достукатися, як до пішоходів так і до водіїв.
"Завдяки громадянам та допомозі патрульних, вдалося провести активний та продуктивний тиждень безпеки дорожнього руху. Серед проведених заходів хотілося б відмітити наймасовіший флешмоб "На крок ближчий до смерті". Його особливістю було насамперед те, що ми попереджали та робили зауваження людям безпосередньо тоді, коли вони порушують правила дорожнього руху та переходять вулицю у невстановленому місці. Звичайно, почули дуже багато негативу від пішоходів, але по-іншому до людей не достукаємося", - розповів голова ГО "ХАЛК" Володимир Огойко.
Загалом, протягом тижня патрульні та активісти роздали понад 500 світловідбиваючих брелків та браслетів дітям та підліткам в рамках акції "Світлячок", а також безліч інформаційних листівок водіям під час флешмобу "В'язень".
У свою чергу, інспектор зі зв'язків з громадськістю Анна Стрембіцька зауважила, що задля зменшення аварій в майбутньому, необхідно вже зараз виховувати свідоме молоде покоління, саме тому патрульні регулярно проводять профілактичні лекції в ДНЗ, школах та університетах.
"З 13 по 17 листопада ми відвідали 4 ДНЗ та 2 школи, де поспілкувалися загалом з 450 дітьми. Під час лекцій, звичайно ж, приділяли максимальну увагу дотриманню правил на дорозі та необхідності користування світловідбиваючими елементами. Ще один цікавий захід - разом із медичним працівником, ми навчали старшокласників надавати першу домедичну допомогу постраждали в ДТП. Тут, на жаль, спостерігається неприємна статистика - діти не знають, як себе поводити в таких ситуаціях. В цьому напрямку ще багато роботи", - повідомила інспектор.
Після всіх проведених акцій, лекцій та флешмобів достукатися вдалося далеко не до всіх. Вже наприкінці минулого тижня у Хмельницькому продовжилася сумна тенденція аварій за участі пішоходів в яких знову постраждали одразу кілька містян.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:30
Вчора
ТОП новини
Оголошення
06:12, 10 січня
live comments feed...