
11:10, 8 лютого 2019 р.
Помер Почесний громадянин міста Хмельницького
7 лютого на 91 році життя відійшов у вічність Почесний громадянин міста Хмельницького Гаврик Юрій Олексійович.
Хмельницька міська рада та її виконавчий комітет сумують з приводу смерті Юрія Олексійовича Гавриката висловлюють щирі співчуття рідним і близьким покійного.
Народився Юрій Олексійович 25 січня 1929 року у місті Миргород Полтавської області. Навчався у Харківському інституті інженерів транспорту.
З 1974 по 1987 рік, перебуваючи на керівних посадах, організовував у Хмельницькому будівництво заводів “Темп”, “Нева”, “Термопластавтомат”, швейної та взуттєвої фабрик, сприяв реконструкції та розширенню заводів трансформаторних підстанцій, тракторних агрегатів, радіотехнічного, заводу "Катіон", музично-драматичного театру та інших важливих об’єктів.
Рішенням чотирнадцятої сесії Хмельницької міської ради №8 від 12 листопада 2003 рокуйому присвоєно звання "Почесний громадянин міста Хмельницького".
Світла пам’ять про Юрія Олексійовича Гаврика - прекрасну, доброзичливу, чесну та порядну людину завжди житиме в наших серцях.
Висловлюємо щире співчуття сім'ї та близьким покійного.
Церемонія прощання з Юрієм Олексійовичем Гавриком відбудеться сьогодні, 8 лютого, о 12.00 у Будинку ритуальних подій (вул. Толстого, 5/1). Поховають його на кладовищі «Шаровечка» (о 13.00).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:37
6 травня
09:30
6 травня
Полегшення щоденних задач в роботі: а чому ви й досі не на всю використовуєте Microsoft Excel?
Новини компаній
18:00
5 травня
Чому проєкти МАСЦО часто залишаються лише на папері
Новини компаній
09:00
5 травня
09:30
2 травня
Оголошення
16:32, 30 квітня
17:01, 27 квітня
14
live comments feed...