
11:04, 8 червня 2019 р.
У Хмельницькому з 9 до 15 червня буде змінено маршрути громадського транспорту

З 9 до 16 червня МКП “Хмельницькводоканал” виконуватиме роботи із заміни ділянки водогону на вулиці Степана Бандери, на відрізку від вулиці Зарічанської до Верхньої Берегової.
З 9 до 15 червня рух тролейбусів на вказаній ділянці тимчасово буде припинено.
Маршрути № 8а, 11, 11а, 12 та 18 здійснюватимуть об'їзд через вул. Зарічанську - Старокостянтинівське шосе - проспект Миру.
Тролейбуси маршруту №1 здійснюватимуть розворот через зупинку “Автостанція № 1”, рух тролейбусів по маршруту №1а також тимчасово призупиняється.
Автобусні маршрути курсуватимуть в напрямку з міста у звичному режимі.
В зворотному напрямку:
- маршрут № 21 здійснюватиме рух по проспекту Миру - вул. Свободи - вул. Зарічанською - вул. Бандери та далі за схемою;
- решта автобусних маршрутів здійснюватимуть об’їзд по проспекту Миру - вул. Перемоги - вул. Зарічанською - вул. Бандери.
Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
Читайте також: У Хмельницькому зупинку “вулиця Перемоги” перенесуть (відео)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:30
4 березня
Несправності автомобіля: коли потрібно замінювати деталі?
Новини компаній
16:00
2 березня
Оголошення
15:36, 1 березня
1
11:50, 7 березня
17
23:47, 3 березня
11:27, 26 лютого
live comments feed...