• Хмельницький ТОРівець став переможцем Відкритого Кубку України з кіокушинкай карате
13:29, 16 грудня 2019 р.

Командир взводу №1 роти тактико-оперативного реагування управління патрульної поліції в Хмельницькій області Олександр Тимець здобув перемогу у ваговій категорії 65-75 кілограмів.

Хмельницький ТОРівець став переможцем Відкритого Кубку України з кіокушинкай карате , фото-1

Цими вихідними, 14-15 грудня, у м. Бровари відбувся Відкритий Кубок України з кіокушинкай карате в розділі куміте.

У змаганнях взяв участь командир взводу №1 роти тактико-оперативного реагування управління патрульної поліції в Хмельницькій області Олександр Тимець, який здобув перемогу у ваговій категорії 65-75 кілограмів.

До речі, Олександр з 8 років займається цим видом спорту, має ІІ дан з кіокушинкай карате та безліч перемогу у всеукраїнських та міжнародних змаганнях. У 2016 році ТОРівець посів 3 місце на Чемпіонаті Європи, який проходив у Бєлграді.

Керівництво та увесь особовий склад поліції Хмельниччини вітає колегу з черговою перемогою та бажає подальших успіхів у спорті та службовій діяльності.