Новини компаній
16:12, 14 листопада 2020 р.
Мостові крани спеціального призначення
Новини компаній
Як відомо, крани мостового типу мають безліч різновидів і модифікацій, що дозволяє підприємствам, які потребують такої вантажопідйомної кранової техніки, вибрати для себе оптимальний варіант із урахуванням своїх потреб та особливостей переміщуваних вантажів. Якщо мова йде про специфічні вантажі, то тут необхідно задіяти мостові крани спеціального призначення, а саме: грейферні, магнітні або магнітно-грейферні.
Варто відзначити, що така спеціальна кранова техніка відрізняються від «класичних» мостових кранів в основному тільки видом вантажозахоплювального пристрою: у кожному конкретному випадку застосовується те, що дозволяє максимально ефективно працювати з певним видом вантажів.
Мостові грейферні крани
Так, зокрема, для навантаження, розвантаження і переміщення навальних, сипучих, кускових матеріалів (за винятком металевих відходів), а також довгомірних товарів (наприклад, колод) найкраще підходять мостові грейферні крани - https://kzpto.com.ua/uk/grejferni-krani/. У них для захоплення та транспортування вантажів використовується спеціальний пристрій – грейфер, який являє собою ківш, що складається з днища та рухомих щелеп, число яких може становити від 2-х до 8-ми.
Найбільш затребувані на вітчизняних підприємствах двощелепні грейфери, тому що вони відмінно підходять для більшості сипучих і кускових матеріалів. А ось багатощелепні грейфери призначені для маніпуляцій із крупногабаритними предметами (великі камені або шматки породи, контейнери тощо). Чим більше щелеп у грейфера, тим надійніше можна здійснити захоплення таких крупних предметів.
Мостові магнітні крани
Мостові магнітні крани служать для роботи з профільним і листовим металопрокатом, металевими злитками та стружкою, рейками, металобрухтом, сталевим і чавунним скрапом, а також іншими феромагнітними матеріалами. З цією метою на крюкову підвіску звичайного мостового крана підвішуються електромагніти, при цьому може використовуватися траверса, яка при необхідності може повертатися з метою більш зручного захоплення та переміщення матеріалів (розміри траверси та кількість магнітів залежать від габаритних розмірів металовиробів, з якими належить працювати).
Для більш зручного переміщення довгомірних вантажів випускаються магнітні мостові крани, оснащені парою однотипних візків, які пересуваються по мосту крана. Живлення електромагнітів здійснюється постійним струмом напругою у 220 вольт від випрямляча через кабель. При цьому кран оснащується додатковим кабельним барабаном або кошиком для живлення електромагніту при великій висоті підйому. При роботі у крюковому режимі даний кабельний барабан, звичайно, необхідно вимикати.
Мостовий кран з електромагнітом
Мостові магнітно-грейферні крани призначені як для одночасного, так і для роздільного переміщення феромагнітних матеріалів і сипучих (або кускових) вантажів. Залежно від свого призначення, такі крани комплектуються одночасно прямокутними або круглими електромагнітами, а також дво - або багатощелепними грейферами. В основному кранове обладнання даного типу необхідно на металургійних комбінатах, де є шихтові двори (ділянки, де зберігається шихта – суміш матеріалів).
Детальніше про особливості сучасних мостових кранів спеціального призначення можна дізнатися на сайті Київського заводу підйомно-транспортного обладнання - https://kzpto.com.ua/
КЗПТО в соціальних мережах
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:23
24 грудня
10:46
20 грудня
Оголошення
23:27, 18 грудня
10:39, 17 грудня
live comments feed...