Новини компаній
12:47, 30 грудня 2020 р.

Вода артезіанських джерел

Новини компаній

Джерельна вода наповнює організм корисними мінералами, додає енергії та живить організм. Замовити воду можна у доволі простий спосіб, ввівши у пошуковик Google ключовий запит доставка води Львів, Ви у топових позиціях результатів пошуку перейдіть на сайт https://www.aquaman.lviv.ua компанії «Аквамен», на якому можна замовити воду додому чи в офіс. Ми здіснюємо доставку води із артезіанського джерела, забезпечуючи львів’ян та мешканців прилеглих сіл та містечок.

Методи видобування джерельної води

Доволі популярним методом видобутку води є буріння свердловин глибиною до двадцяти метрів. Такий метод розповсюджений у місцях, де немає водопровідних каналів, або проведення централізованого водопроводу є надзвичайно дорогим. В такому випадку варіантом забезпечення водою є буріння свердловини середньою глибиною двадцять метрів. Така свердловина оснащується насосом, який помпує воду до будинку. Варто зазначити, що такі свердловини із розряду простих та забезвечують водою невелику кількість людей, як правило одну, максимум дві сім’ї.

Вода артезіанських джерел , фото-1

Джерельну воду видобувають за різними методами, одним із яких є метод видобутку води за принципом артезіанського джерела. Історія походження сягає дванадцятого століття, а саме у провінції Артуа, у Франції були споруджені перші бурові колодязі, які живили водою мешканців без жодних насосних станцій. Саме звідси і назва артезіанське джерело. Згодом, артезіанськими водами почали називати джерела, які самоточили із колодязів чи свердловин. Вагомою ознакою таких джерел є їхня глибина, яка сягає до однієї тисячі метрів. Мульдоподібні геологічні структури, де поширені артезіанські водоносні горизонти, стали називати артезіанськими басейнами.

Артезіанськкі джерела

Артезіанськими водами називають підземні води, що знаходяться у водоносних горизонтах, які перекриті водотривкими пластами, та мають гідростатичний напір. Цей напір проявляється у підйомі рівня води над покрівлею пласта при розкритті його свердловинами.

Не завжди водоносні горизонти, у яких вода знаходиться під гідростатичним тиском, дають самовиливну воду. Також гідрогеологічні умови артезіанських басейнів значно складніші, оскільки вони розташовані в межах найрізноманітніших геологічних структур (синекліз, мульд, крайових і передгірних прогинів, міжгірних западин, синклінальних прогинів, грабенів, у зронах тектонічних розломів ). Тому підземні води, рівень яких встановлюється вище від покрівлі водоносного пласту, стали називати напірними, а водоносні горизонти, які містять напірну воду – напірними водоносними горизонтами.

Вода артезіанських джерел , фото-2

Напірні води містяться не лише в осадових відкладах, утворюючи порово-пластові та тріщинно- пластові водоносні горизонти й комплекси, але і в масивах тріщинуватих кристалічних порід.

Характерними особливостями артезіанських вод, є те, що вони залягають у водоносних пластах, які підстеляються і перекриваються водотривкими шарами. При розкритті артезіанських водоносних горизонтів свердловинами, рівень води в них піднімається вище покрівлі горизонту.

Доставка води додому та в офіс

Вода артезіанських джерел , фото-3

Доставку води можна замовит на сайті https://www.aquaman.lviv.ua, вода додому доставляється протягом однієї доби. Важливо аби Ви мали у нявності змінну тару, для швидкої заміни. Якщо Ви замовляєте воду додому вперше Вам необхідно придбати помпу та змінну тару. Бажаємо корисного споживання води та міцного здоров’я!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...