
15:35, 14 січня 2021 р.
Залізничники з локомотиву на Хмельниччині викрали тонну пального

На Хмельниччині перед судом постануть колишні працівники залізниці, які викрали з локомотива майже тонну пального
Поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо машиніста та двох його помічників, які злили з локомотива майже тонну дизпалива з метою подальшого перепродажу.
Поліцейські викрили зловмисників «на гарячому» у листопаді минулого року під час вивантаження каністр з викраденим пальним із тепловоза. Як з’ясувалось, зловмисники злили майже тонну дизпалива із паливної системи прямо під час руху локомотива. Загальна сума завданого залізниці збитку склала 15,5 тисяч гривень.
У подальшому ділки мали намір збути пальне і розділити між собою кошти. Машиніст з помічниками зупинили тепловоз для вивантаження каністр з пальним на перегоні «Ярмолинці — Дунаївці» поблизу села Томашівка Ярмолинецького району. Тут їх і викрили правоохоронці. Наразі досудове розслідування у рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, вже завершено. Обвинувальний акт спрямований на розгляд суду.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:30
2 травня
12:00
1 травня
12:43
30 квітня
ТОП новини
Оголошення
19:35, 22 квітня
19:35, 22 квітня
19:35, 22 квітня
16:32, 30 квітня
19:35, 22 квітня
live comments feed...