11:37
12 грудня

10 липня о 19:19 До Служби «101» надійшло повідомлення про те, що під час купання в р. Дністер в с. Слобідка Малиновецька, ймовірно, потонув 22-річний парубок.
За викликом до місця події було направлено водолазів Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС Хмельниччини. 11 липня о 10:20 бійці за допомогою рятувального спорядження дістали тіло загиблого 22-річного чоловіка з води та передали його працівникам правоохоронних органів. Причина та обставини трагічного випадку наразі з’ясовуються.
Шановні жителі та гості Кам`янеччини! Служба порятунку наголошує на необхідності дотримання правил безпечного відпочинку на водоймах. Не втрачайте пильності та не нехтуйте власною безпекою, адже наслідки можуть бути трагічними.