13:17, 16 листопада 2021 р.
Спростування міфів про вакцинацію від COVID-19
Міфи про щеплення від COVID-19 з'являються скоріше ніж нові вакцини: "новинки" осінього сезону"
Осінь принесла сплеск захворюванності на COVID-19, а з ним і нові міфи про вакцинацію та коронавірус.
Міф 1: після вакцинації людина може заразити кронавірусом інших
ПРАВДА
Жодна зі схвалених в Україні вакцин не містить "живого" вірусу COVID-19. Після щеплення людина не стає носієм інфекції, не "виділяє вірус" і не може заразити ним інших. Так, часто після вакцинації у щепленого підвищується температура чи навіть з'явитися лихоманка. Проте це означає лише те, що імунна система вчиться розпізнавати вірус.
Міф 2: Вакцинація - це чіпування людей
ПРАВДА
Після вакцинації люди не починають "роздавати" Wi-Fi чи 5G, місце уколу не створює електромагнітне поле і не починає притягувати метал, а до щепленої людини не можна під'єднатися через Bluetooth.
Вакцинація – це єдиний ефективний спосіб подолання пандемії COVID-19, а не змова фармкорпорацій чи експерименти Білла Гейтса.
Міф 3: щеплення послаблює імунітет
ПРАВДА
Вакцинація від COVID-19 не здатна ослабити імунітет людини. Вона вчить організм боротися з патогеном без необхідності прямої "зустрічі" із вірусом. Майже 95% госпіталізованих із COVID-19 українців не мали жодної дози вакцини.
МІФ 4: Вакцинація призводить до безпліддя
ПРАВДА
Люди можуть не мати дітей з дуже багатьох причин і не на одну з них вакцина ані біологічно, ані жодним іншим чином вплинути не може. Усі країни з розвиненою економікою вакцинують дітей від 12 років. Отримали цю вакцину мільйони дорослих людей дітородного віку. Це безпечно, вакцини ефективні і добре переносяться.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:30
Вчора
ТОП новини
Оголошення
20:11, 9 січня
10:38, 8 січня
06:12, 10 січня
16:44, 6 січня
live comments feed...