• Головна
  • Оператори поліцейської лінії «102» за минулий рік прийняли 272 тисячі повідомлень
10:58, 14 січня 2022 р.

Оператори поліцейської лінії «102» за минулий рік прийняли 272 тисячі повідомлень

Оператори поліцейської лінії «102» за минулий рік прийняли 272 тисячі повідомлень

За минулий 2021 рік на поліцейську лінію 102 від мешканців Хмельниччини надійшло понад 272 тисячі повідомлень, з яких 12,5% — це інформація про вчинення злочинів, 5% — виклики на домашнє насильство.

Решта отриманих повідомлень — це дзвінки з приводу різних адміністративних правопорушень або звернення за довідковою інформацією.

Оператори лінії 102 — це ті люди, з ким першочергово спілкуються громадяни, звертаючись за допомогою до поліції. Їхня робота надзвичайно відповідальна і психологічно важка. Відповідальна, тому що на обробку кожного виклику вони мають лише 2 хвилини, за які потрібно зібрати максимум інформації, щоб людина якнайшвидше отримала ефективну допомогу.

Психологічно важка, тому що до поліції звертаються, як правило, тоді, коли сталася біда. У такі миті люди перебувають у розгубленому, знервованому, іноді — агресивному стані, вони можуть бути травмовані або ж шоковані, і до кожного потрібно знайти свій підхід, встановити контакт, щоб отримати інформацію, яка потрібна для подальшого кваліфікованого реагування на подію.

За словами операторки лінії «102» Оксани Самчук, найважче у роботі — це після завершення зміни абстрагуватися від пережитих за день подій, щоб не нести негативні емоції до своєї родини.

Приємно, що до поліції телефонують не лише, щоб на щось поскаржитися чи попросити допомоги, а й щоб подякувати. 5% від усіх дзвінків на лінію 102 — це слова вдячності правоохоронцям від мешканців області. І це мотивує працівників краще за будь-які матеріальні блага.

Розуміючи усю складність роботи операторів служби 102, керівництво Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області подбало про те, щоб вони мали не лише належні умови праці, а й відпочинку. У їхньому робочому розпорядку відсутня стандартна обідня перерва тривалістю у годину. На перепочинок та прийом їжі відводиться лише 15-20 хвилин. Але навіть таку коротку перерву вони мають можливість провести у зручній невеличкій їдальні, де є все необхідне для того, аби поновити сили та емоційно розрядитися.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...