• Головна
  • У Хмельницькому медична працівниця підтримувала «політику путіна» (ФОТО)
11:16, 3 липня 2022 р.

У Хмельницькому медична працівниця підтримувала «політику путіна» (ФОТО)

У Хмельницькому медична працівниця підтримувала «політику путіна» (ФОТО)

У міс­ті Хмель­ницько­му спів­ро­біт­ни­ки СБУ та по­лі­ції вик­ри­ли 50-річ­ну ко­ла­бо­ран­тку — чер­го­ву при­хиль­ни­цю «руZZь­ко­го мі­ра».

«Слідс­твом вста­нов­ле­но, що ме­дич­на пра­ців­ни­ця на осо­бис­тій сто­рін­ці у соц­ме­ре­жі оп­ри­люд­ню­ва­ла ві­де­ома­те­рі­али на під­трим­ку «по­лі­ти­ки пу­ті­на». У сво­їх ре­пос­тах та пуб­лі­ка­ці­ях при­хиль­ни­ця за­гар­бниць­кої по­лі­ти­ки кра­їни-аг­ре­сор­ки по­ши­рю­ва­ла прок­ремлівсь­кі на­ра­ти­ви, під­три­му­ва­ла ро­сій­ських «асVаба­ди­те­лей», за­пе­ре­чу­ючи факт зброй­ної аг­ре­сії про­ти Ук­ра­їни», — по­ві­до­ми­ла прес­служ­ба Уп­равлін­ня СБУ в Хмель­ницькій об­ласті.

Під час об­шу­ку у ко­ла­бо­ран­тки в по­меш­канні бу­ли ви­яв­ле­ні ро­сій­ські пра­по­ри та ін­ші пред­ме­ти з ро­сій­ською сим­во­лі­кою.

У Хмельницькому медична працівниця підтримувала «політику путіна» (ФОТО), фото-1

Фі­гу­ран­тці по­ві­дом­ли­ли про пі­доз­ру у вчи­нен­ні кри­мі­наль­но­го пра­во­по­ру­шен­ня, пе­ред­ба­че­но­го ч. 1 ст. 111–1 (Ко­ла­бо­ра­цій­на ді­яль­ність) КК Ук­ра­їни.

До­су­до­ве роз­слі­ду­ван­ня за­вер­ше­не, ма­те­рі­али про­вад­ження з об­ви­ну­валь­ним ак­том ске­ро­ва­но до су­ду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кримінал #хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...