
14:47, 11 жовтня 2022 р.
Атаки Путіна можуть віщувати нову жорстоку фазу війни - CNN

Російський лідер змінює стратегію з програшної війни на полі бою на кампанію з підриву морального духу мирного населення та заподіяння шкоди українським містам.
Останні російські атаки в Україні можуть бути спричинені люттю президента РФ Володимира Путіна через інцидент на Кримському мосту. Проте невибіркові напади на мирних жителів також підвищують ймовірність нового страшного повороту у війні, пише CNN.
"Повідомлення очевидне для всього світу. Путін не має наміру принижуватися. Він не визнає поразки. І він цілком готовий влаштувати різанину серед цивільного населення і невибірковий терор у відповідь на низку невдач на полі бою", - зазначає телеканал.
Удари 10 жовтня не мали великого військового значення і "відбивали потребу Путіна у пошуку нових цілей через його нездатність завдати поразки Україні на полі бою".
"Бомбардування енергооб'єктів здається невловимим натяком на страждання, які російський президент може заподіяти з настанням зими, навіть якщо його війська відступлять перед українськими військами, які використовують західну зброю", - наголошується в статті.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:30
Вчора
12:00
1 травня
12:43
30 квітня
ТОП новини
Оголошення
17:47, 29 квітня
3
12:00, 28 квітня
6
12:12, 19 квітня
10
15:48, 1 травня
13
live comments feed...